Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házban aludni az exférjjel...

Egy házban aludni az exférjjel tényleg olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Egyszer elváltam, van egy közös lányunk is a voltférjemmel. Normálisan váltunk, nem estünk egymásnak, utólag pedig mondhatni, hogy elég baráti lett a kapcsolatunk. Abszolút nem érzünk már semmi egymás iránt. Úgy alakult, hogy valamelyik nap nem volt hova mennem aludni. Gond volt a fűtéssel itthon, a párom nem volt idehaza. Kisbabával nem akartam fűtetlen házban maradni. Úgy volt barátnőmhöz megyek át, de neki közbejött valami, amit ugyan lemondott volna, de mondtam neki, hogy menjen nyugodtan megoldom máshogy. Anyósomékhoz mentem volna át, meg is lett beszélve félig-meddig. A nagylányom az apjánál aludt volna, amikor találkoztunk felajánlotta, hogy menjek át én is a babával, van hely. Szívesebben mentem oda, mert mert anyósoméknál lakik a részeges apja is, nem nagyon bírom elviselni az öreget. Beszéltem párommal is, ő is azt mondta, menjek inkább a voltférjemhez. (nem szereti, illetve nehezen viseli ő is a nagyapját) Így végül a voltférjemnél aludtunk mi is a kicsivel.

Végül úgy felfújták ezt az esetet anyósomék is, anyám is, hogy csak lesek. Nem tudom mi ebben olyan nagy dolog. Vagy tényleg olyan nagy "bűn"?


2013. okt. 24. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%

Szokatlan megoldás, de párod tudott róla, ő is azt ajánlotta, inkább a volt párodhoz menj a babával, mint a részeges nagypapához. Gondolom, nem véletlenül. Innentől más véleménye ne érdekeljen.

Anyósod és anyukád valószínűleg azért csináltak belőle nagy ügyet, mert félnek, hogy esetleg újra közelebb kerülsz a volt párodhoz a baráti viszonynál. Ha látják majd, hogy ez nem így van, idővel lenyugszanak.

2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
31-es vagyok, még annyi, hogy sok érdekes válasz született. De véleményem szerint aki minden további nélkül inkább kitenné a feleségét, meg a kisbabáját! éjszakára egy részeges rokon kellemetlenkedéseinek, mert annyira "bízik" benne, hogy jaj már, a volt férjjel biiiiztos lefekszik majd, az itt ne papoljon erkölcsről!
2013. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg. Most minden rosszindulattól mentesen: Hol aludt a jelenlegi párod?
2013. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egyáltalán nem volt rossz a gondolat. Az anyós mindenféleképpen csak egy B terv volt a barátnő után, tehát nincs abban semmi rossz, hogy a férj engedélyével az exnél töltötted az éjszakát a gyerekeiddel, akik közül az egyik közös gyerek.

Én is voltam már hasonló szituban. Egyszer 40 fokos lázzal lettem náthás és a barátnőm is lebetegedett, a másikra meg nem akartam ráragasztani, hogy az övéinek hazavigye, így a gyerekeim apját kértem meg, hogy aludjon ott, mert kaptam már lázgörcsöt, így nem mertem nekimenni az éjszakának. az ő párja se látott semmi kivetnivalót abban, hogy két éjszakát is nálunk töltött, persze különszobába. És képzeljétek még a vizes lepedőt is kicserélte rajtam és még csak eszünkbe se jutott, hogy ez bizarr, vagy bármi, egyszerűen egy aggódó apa segítette ki a gyerekei anyját.


Itt is ez volt a helyzet. Az anya/kérdező 2 rossz (szerintetek) a kevésbé rosszat választotta. Százszor inkább egy ex, mint egy részeges.

2013. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
2 rossz közül
2013. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!