Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házban aludni az exférjjel...

Egy házban aludni az exférjjel tényleg olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Egyszer elváltam, van egy közös lányunk is a voltférjemmel. Normálisan váltunk, nem estünk egymásnak, utólag pedig mondhatni, hogy elég baráti lett a kapcsolatunk. Abszolút nem érzünk már semmi egymás iránt. Úgy alakult, hogy valamelyik nap nem volt hova mennem aludni. Gond volt a fűtéssel itthon, a párom nem volt idehaza. Kisbabával nem akartam fűtetlen házban maradni. Úgy volt barátnőmhöz megyek át, de neki közbejött valami, amit ugyan lemondott volna, de mondtam neki, hogy menjen nyugodtan megoldom máshogy. Anyósomékhoz mentem volna át, meg is lett beszélve félig-meddig. A nagylányom az apjánál aludt volna, amikor találkoztunk felajánlotta, hogy menjek át én is a babával, van hely. Szívesebben mentem oda, mert mert anyósoméknál lakik a részeges apja is, nem nagyon bírom elviselni az öreget. Beszéltem párommal is, ő is azt mondta, menjek inkább a voltférjemhez. (nem szereti, illetve nehezen viseli ő is a nagyapját) Így végül a voltférjemnél aludtunk mi is a kicsivel.

Végül úgy felfújták ezt az esetet anyósomék is, anyám is, hogy csak lesek. Nem tudom mi ebben olyan nagy dolog. Vagy tényleg olyan nagy "bűn"?


2013. okt. 24. 11:18
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
21%

Ennek az oldalnak a látogatói szerint még lefeküdni sem...


De azért az tiszta szerencse hogy az életben az emberek teljesen máshogy(erkölcsösebben)élnek mint itt!

2013. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

anyós valószinűleg azért fújta fel a dolgot mert őt mondtad le


anyud meg azért mert őt nem kérdezted


ha a párod nem csinál belőle ügyet akkor a többiek véleménye se érdekeljen.

2013. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
14%
Én a"párod"helyében(egyébként ő már a hányadik?)úgy kivágnálak kiscsillag a p...ba hogy csak úgy szólna.
2013. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem bűn, csak szokatlan megoldás. Sokáig kéne menetelni, hogy olyan pasit találjon az ember, aki az ilyesmit simán elnézi. De nem amiatt, hogy jaj mi fog ott történni, hanem csak úgy egyáltalán, hogy helyénvaló-e ez.

A lényeg, hogy a párodnak is meg neked is ez belefért, a többi ember véleménye pedig nem sokat számít.

Remélhetőleg emiatt a gyereketekbe se indult be hiú ábránd a család újra egyesítése iránt...

2013. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Kései Sirató ***** válasza:
91%

HA egyedül alszol ott, az bűn, igen, mert nem tudod kimagyarázni, de így, hogy 2 gyerekkel és feltételezem külön szobában aludtatok, ráadásul a jelenlegi párod engedélyével, nincs ebben semmi különös.

Anyósodéknak és édesanyádnak is mondjad nyugodtan, hogy nem együtt aludtatok, hanem külön szobában és 2 gyerekeddel voltál ott és a párod tudtával és beleegyezésévbel, és ezek után ne érezzék úgy, hogy illetékesek az ügyben!

2013. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül a párodnak lehet ez ellen kifogása, senki másnak. Anyósnak, szülőnek ehhez semmi köze. Különben én se látok ebben semmi eget rengető rosszat, ez volt a legkézenfekvőbb megoldás.
2013. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ha olyan nagyon érdekel a második férfi az életemben! 17 voltam amikor a voltférjemmel összejöttem, 10 évet voltunk együtt, válás után 8 hónappal találkoztam a párommal. Közben sem volt senkim! Ez ugyan nem ide tartozik, de felhúzott a feltételezés, hogy az ezrediket taposom...

A lányunk még nagyon kicsi, 3 éves volt mikor elváltunk, így nem is tudja elképzelni, milyen volt, lenne ha együtt lennénk, teljes családja van, nem ábrándozik arról mi lenne ha, szóval nem zavartuk össze. Beszélgettem már vele erről, ezért merem ezt állítani.

2013. okt. 24. 11:33
 8/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem bűn. Nézd, a volt férjedtől elváltál, az új férjeddel együtt jött az új család, ahol olyanok a szülők, nagyszülők, amilyenek, nem a párod kedvéért, de tisztességből ezt elfogadhattad volna arra az egyetlen éjszakára, amikor ott aludtál, ha már egyébként nem fogadod el. Hogy néz ki, hogy mivel az új férjed rokonai nem tetszenek, inkább a volt férjednél alszol? Szerinted ez normális dolog?
2013. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Természetesen külön szobában aludtunk, én a kicsivel a dolgozószobájában. Mondta ugyan hogy cseréljünk megy ő oda, kényelmesebb a kicsivel a hálóban, de az már nekem is fura lett volna :)
2013. okt. 24. 11:35
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
Szánalmas, h manapság milyen nők vannak.....
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!