Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házban aludni az exférjjel...

Egy házban aludni az exférjjel tényleg olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Egyszer elváltam, van egy közös lányunk is a voltférjemmel. Normálisan váltunk, nem estünk egymásnak, utólag pedig mondhatni, hogy elég baráti lett a kapcsolatunk. Abszolút nem érzünk már semmi egymás iránt. Úgy alakult, hogy valamelyik nap nem volt hova mennem aludni. Gond volt a fűtéssel itthon, a párom nem volt idehaza. Kisbabával nem akartam fűtetlen házban maradni. Úgy volt barátnőmhöz megyek át, de neki közbejött valami, amit ugyan lemondott volna, de mondtam neki, hogy menjen nyugodtan megoldom máshogy. Anyósomékhoz mentem volna át, meg is lett beszélve félig-meddig. A nagylányom az apjánál aludt volna, amikor találkoztunk felajánlotta, hogy menjek át én is a babával, van hely. Szívesebben mentem oda, mert mert anyósoméknál lakik a részeges apja is, nem nagyon bírom elviselni az öreget. Beszéltem párommal is, ő is azt mondta, menjek inkább a voltférjemhez. (nem szereti, illetve nehezen viseli ő is a nagyapját) Így végül a voltférjemnél aludtunk mi is a kicsivel.

Végül úgy felfújták ezt az esetet anyósomék is, anyám is, hogy csak lesek. Nem tudom mi ebben olyan nagy dolog. Vagy tényleg olyan nagy "bűn"?


2013. okt. 24. 11:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem fogadom el a párom családját. A nagyapját nem, ez igaz. Ahogy mint írtam ő sem csípi. Az anyja miatt lakik ott pár éve. Azóta párom sem gyakran megy oda csak ha nem tudja elkerülni. Eleve nem tetszett neki, hogy én azt mondtam a barátnőmnek, hogy intézze nyugodtan a dolgát megyek anyósékhoz.
2013. okt. 24. 11:38
 12/35 anonim ***** válasza:
26%

A nagy nap (The Big Wedding), Robert De Niro film jut erről eszembe. Ott hasonló dolog történt csak annyi különbséggel, hogy bevallották, hogy sex is volt.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha ott alszol teljesen természetes, hogy összebújtok. Nincs ezzel semmi gond.

2013. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
13%
Lényegtelen, hogy a párod szereti e a nagyapját, vagy nem, nem erről van szó, hanem a dolog erkölcsi oldaláról, de úgysem fogod megérteni, mert nem akarod.
2013. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
26%
Hát már ne is haragudj de mi a f**t keresel a volt férjednél éjjel, mikor van anyukád? Miért nem hozzá mentetek? Ja mert az nem igzi hogy lehet belőle valami? :)
2013. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem:)
2013. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%
Csak egy kérdés, anyukádhoz miért nem lehetett menni, ha a barátnődet "nem akartad terhelni", az anyósodéknál meg nem felelt meg? Egyébként nem tudom minek tetted fel ezt a kérdést. Megkérdezted a párod, ő beleegyezett. Az, hogy ő nekik ez morális okok miatt nem tetszik, vagy azért mert mellőzve lettek, az tök lényegtelen. Vagy elfogadod, hogy ők más véleménnyel vannak erről, vagy nem foglalkozol vele. Fölösleges ebből drámát csinálni, mert kezdesz olyan látszatot kelteni, mint, aki már élvezi azt, hogy csinált egy kisebb perpatvart, szereztél egy kis izgalmat magadnak.
2013. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
28%
Mivan fáj az igazság? Attól hogy lepontozol nem leszel jobb feleség. Kicsit se feltűnö hogy mindenki pont lemondja vagy pont nem ér rá... ha ennyire biztos vagy benne hogy igazad van hogy ez volt az utolsó lehetőség válaszolj a kérdésemre. 14-es voltam
2013. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
A szüleim vidéken élnek (Szabolcs megye, mi Budapest), természetesen hozzájuk mentem volna ha itt élnének.
2013. okt. 24. 12:07
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
A párod tudott a dologról,belegyezett,köztetek emiatt nem alakult ki sem feszültség,sem vita.Innentől kezdve nem kell foglalkoznod mások véleményével.
2013. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez egy ilyen sajátos magyaros felfogás. Ha itt megkérdezed, a többségnek nincsenek barátai, nem is kell, mondják, van párom. Ezért nehéz elképzelni még felnőtt embereknek is, hogy egy nuni meg egy kuki létezhet egymás mellett dugás nélkül.
2013. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!