Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz megértenie...

Miért olyan nehéz megértenie a családomnak, hogy nem tudom róla lemondani?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt egy súlyos motorbalesetem. 150-el minimális fékezés után frontálisan ütköztem egy kocsival.

A szembe haladó autó sofőrje úgy gondolta, hogy indexelés nélkül a záróvonalon keresztül lekanyarodik előttem egy kis földútra. Én meg telibe bele az elejébe/oldalába.

Nagyot buktam. Nem sokon múlt, hogy nem maradok ott.


Ha minden jól megy a jövő évi szezonra már elég jól leszek ahhoz, hogy újra motorra üljek. Na amikor ez irányú tervemet a családtagjaim megtudták teljesen kiakadtak. Azt hitték, hogy ennek a balesetnek a hatására nem fogok többet motorozni. Dehát könyörgőn egy baleset mégis min változtat? Semmin! Attól én még ugyanúgy élek-halok a motorozásért. Olyan ez mint a drog. Nem lehet lejönni róla. Na szóval mióta ráeszméltek, hogy ez a baleset engem nem tántorít el azóta folyamatosak a szónoklatok. Magyaráz a feleségem. Sőt ő már válással is megfenyegetett. Magyaráznak a szüleim. Már magyaráznak a kereszt szüleim is. Mindenki csak magyaráz, hogy többet ne üljek motorra. Kivéve persze a motoros barátaimat, ők értik mi zajlik bennem.


De most mit nem lehet ezen megérteni, hogy motorozni akarok? Na meg egy baleset mégis mit változtat? Ezután miért is nem kellene motoroznom? Eddig letehet?

Ti se tudnátok ezt megérteni? Vagy elfogadnátok, hogy én csak akkor hagyom abba a motorozást mikor már nem birok a vasra felülni?


2013. okt. 23. 16:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
9%

Te jó ég ennyi gy.kér egyrakáson.

Ha rájuk hallgatsz, innentől kezdve csak tömegközlekedsz.

Ha ezért téged bárki is kitaszít, hát az soha nem is szeretett igazán.

Nekem is volt már elég sok borulásom, de legalább érzem, hogy élek.

Szerintem tanultál az esetből, (remélem) és óvatosabb leszel a jövőben.

Ne add fel soha az álmaid! http://www.youtube.com/watch?v=SmNbsOaoync

2013. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
kérdező önző egoista lény. hagyni kell haljon meg egyedül, feleség, család nélkül.
2013. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"leszakadt az egyik vesém"


akkor már csak a másiknak kell és nem lesz több gondod. pszichiáter segíthet a függőségeden haver!

2013. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21!

Senki nem irta Neki, hogy tomegkozlekedjen! Vezessen, nem azzal van a baj...

Csak ne vadolja a csaladjat onzessel, ha tole onzobb ember abban a csaladban biztosan nem el!!

Paromnak is elmondtam, az autoban a karosszeria "megved" az torik! A motoron a motoros a karosszeria! Lof..z se vedi meg!

Egyik baratnomet temettek motoros ruhaban elejuk kifordult egy auto o mrg a negyes fouton egykerekezett....

Vagy Parom haverja akit motoros ruhaban temettek, de csak azert mert a fejetol kezdve mindene rommatort!

2013. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Tedd össze a két kezed, hogy még élsz, és hogy maradéktalanul felépültél. Ebben az esetben tényleg nem a családod és a feleséged az aki nem érti meg a dolgokat, hanem te, ha nem tudod felfogni, hogy mit éreztek, amíg te esetleg élet és halál között lebegtél. Azt tudom tanácsolni, ha ennyire nem érted meg a családodat, hogy válj el, szakíts meg velük minden kapcsolatot, és élj a szenvedélyednek, ha ez a legnagyobb örömed....

Két kedves ismerősöm tavasszal hunyt el, szintén motorbalesetben, és ők csak 80-nal mentek, sajnos jött szembe egy felelőtlen autós, aki áttért a szemközti sávba, frontálisan ütköztek, és mind a ketten ott maradtak, pedig fele annyival mentek mint te.

Komolyan mondom, hogy kiakadtam a felelőtlenségeden. Tedd össze a két kezed, és köszönd meg minden nap, hogy ÉLSZ, és teljes életet tudsz élni.

2013. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Tudod, ha a párom felépül a motorbalesetéből nem engedtem volna meg neki azt, hogy újra ráüljön. De nem így lett... 25 éves volt csak.
2013. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
49%
felnött embervagy nem? Te döntöd el hogy mit akarsz hogyha motorozni akarsz akkor tedd azt.Csak ezentul legyél figyelmesebb és menny lassan.
2013. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne kísértsd az Istent...kaptál tőle még egy esélyt, ne szúrd el!!Ilyen sérülésekkel nem szoktak életben maradni, valamiért Te mégis túlélted. Adj ezért hálát!!
2013. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Motorozhatsz de ne úgy mint règen figyelmesebben lassaban éjszaka ne mej 150/km el hanem csak 90-100/km nappal meg max 130-135/km én is szenvedtem motorbalesetet és nállam is ez a felállás volt csak én 170/km csappodtam bele eggy kocsiba ugy mint te csak enyhébben én azóta ejszaka 90-100/km nappal 130-135/km el megyek és körültekintöbb vagyok.


Többet ésszel mint sebességel.!! ;)

2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!