Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom mit...

Egyszerűen nem tudom mit tegyek? Tanácsokat szeretnék azoktól, akik hasonló cipőben vannak!

Figyelt kérdés

"Szia XY! Remélem jól vagy!Köszi hogy azért nálam vagy néha!Kevés az időm ne haragudj de nem felejtelek el hidd el!"


Ezt az üzenetet kapta a párom smsben. Épp fürdött, szóltam neki hogy csipogott a telefonja, ha kijön nézze meg. Azt mondta olvassam fel neki, mert vizes kézzel nem akarja megfogni a telefont.


Elég egyértelmű az sms, rákerestem a telefonszámra, a nő ismerőse fb-on, szóval tuti nem félreértésről van szó.

(Az XY a párom keresztneve).


2013. okt. 20. 21:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez jutott eszembe. Azóta bőven megbeszélhette a szeretőjével, hogy mi a helyzet, úgy néz ki, hogy lebukott.


Szóval vagy ez a helyzet, és nagyon könnyen átverhető vagy, vagy az egész csak kamu, és unalmas perceidben fantáziálgatsz.

2013. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Najó, most hogy elolvastam a fejleményeket, ez tuti kamu. :D
2013. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!