Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom mit...

Egyszerűen nem tudom mit tegyek? Tanácsokat szeretnék azoktól, akik hasonló cipőben vannak!

Figyelt kérdés

"Szia XY! Remélem jól vagy!Köszi hogy azért nálam vagy néha!Kevés az időm ne haragudj de nem felejtelek el hidd el!"


Ezt az üzenetet kapta a párom smsben. Épp fürdött, szóltam neki hogy csipogott a telefonja, ha kijön nézze meg. Azt mondta olvassam fel neki, mert vizes kézzel nem akarja megfogni a telefont.


Elég egyértelmű az sms, rákerestem a telefonszámra, a nő ismerőse fb-on, szóval tuti nem félreértésről van szó.

(Az XY a párom keresztneve).


2013. okt. 20. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ő hogy reagált, amikor fölolvastad?
2013. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta biztos rossz embernek küldte a nő az smst, mert hát több férfi is rohangál ezzel a keresztnévvel a városban.


Mondtam neki, ha nincs titkolnivalója, válaszoljunk az smsre. Ha a nő elnézést kér, elhiszem hogy ez csak egy félreértés....

Persze ezt nem hagyta.

2013. okt. 20. 21:28
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha már kamuzik miatta, és rejteget valamit, akkor te is tudod, hogy mi a szitu.


Én drágám is sms-ben bukott le, a hülyéje megkérte, hogy töröljem őket. Ekkor láttam meg, hogy mennyi sms van az egyik kolleginától és rákérdeztem. Rögtön kikapta a telefont a kezemből, és elkezdett mindenféle hülyeséget beszélni. Még aznap színt vallott az unszolásomra, csomagoltam, és otthagytam a pi*ba.

2013. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én most este fél10kor biztos nem csomagolok sehova.


Átment a másik szobába mert ő "alszik". Megkértem a telefonját hagyja itt. Mert ha magával viszi akkor gyanús lesz.

2013. okt. 20. 21:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért, így nem gyanús?

Te magad mondtad, hogy ismerőse a nő a facén, tehát hazudott, amikor azt mondta, hogy téves sms. Logika.

És az sem gyanús, hogy nem akart neki válaszolni?

Ne légy már ennyire átverhető.

2013. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:(
2013. okt. 20. 21:56
 7/22 A kérdező kommentje:

Írjak a nőnek fb-on, hogy megkaptam a férjem régi tel.számát és jött tőle ez az sms, és hogy ez mégis mit akar jelenteni?!


Vagy ezzel csak megaláznám magam?

2013. okt. 20. 22:06
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel csak megaláznád magad.

A hátad mögött úgyis azt csinálnak, amit akarnak.


Üljetek le, tegyétek tisztába a dolgokat, aztán dönts.

2013. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, szerintem simán mehetett téves számra egy másik XY-nak. Attól, mert ismerősök még nem biztos, hogy nincs több Béla ismerőse, és nem épp a te Béládnak küldte a saját Bélája helyett. Ráadásul ha titkolnivalója lenne, nem mondta volna, hogy olvasd fel az sms-t, amit kapott.. Szóval én nem gyanakodnék nagyon, csak ha adna a párom egyéb okot is rá.
2013. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják teljes lebukásnak. Legjobb szöveg erre: "Drágám, most nekem hiszel vagy a szemednek?" Hát higgy a szemednek. Pláne hogy tisztázni se akarta a helyzetet.
2013. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!