Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom mit...

Egyszerűen nem tudom mit tegyek? Tanácsokat szeretnék azoktól, akik hasonló cipőben vannak!

Figyelt kérdés

"Szia XY! Remélem jól vagy!Köszi hogy azért nálam vagy néha!Kevés az időm ne haragudj de nem felejtelek el hidd el!"


Ezt az üzenetet kapta a párom smsben. Épp fürdött, szóltam neki hogy csipogott a telefonja, ha kijön nézze meg. Azt mondta olvassam fel neki, mert vizes kézzel nem akarja megfogni a telefont.


Elég egyértelmű az sms, rákerestem a telefonszámra, a nő ismerőse fb-on, szóval tuti nem félreértésről van szó.

(Az XY a párom keresztneve).


2013. okt. 20. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
A férjed VAGY értelmi fogyatékos (mert különben nem kérte volna meg, hogy OLVASD FEL neki az SMS-t, hogy lebukjon), VAGY ártatlan.
2013. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egész egyszerűen csak féltékennyé akar tenni, túlságosan átlátszó a dolog. Miért nem várhatott az az SMS addig, míg megfürdik? Pont tudnia kellett, hogy ki írt, nem? Ugyan már!
2013. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ártatlan,de lehet,hogy nem.Nem biztos,hogy számított rá,hogy smst kaphat attól a nőtől.

Ha vadidegentől jött volna az sms,hihető lenne,hogy félrement.

De így?

Lehet hogy nincs igazam, de én megkérdezném a nőt, vagy írnák üzit a férjem nevében,mi akart ez lenni.


Majd írj, hogy mi lett.Drukkolok,hogy csak valami félreértés....

2013. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem véletlenül kapta azt az sms-t. Mert ha a nő ismerőse a fb-on, akkor vagy benne van a telefonjába a férjed száma, és akkor már nem tudja tévesen neki küldeni, vagy ha nincs meg neki a száma, akkor milyen kicsi esély van már arra, hogy tévesen pont egy olyan embernek írunk sms-t, akit történetesen épp ismerünk is. A másik meg az, ha ismerőse a nő, akkor a férjed simán visszaírt volna neki (már csak jófejségből is), hogy hahó nekem írtál olyat amit gondolom nem nekem akartál. Vagy legalább fb-on írta volna neki.


Járj nyitott szemmel, mindenre figyelj oda, mert szerintem nem jár egyenes úton a férjed!

2013. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha a férjed tényleg átvert volna, akkor elöször nem kér meg, hoyg olvasd fel neki az sms-t, másrészt ha mégis megtörtént volna, akkor simán ír vissza a nönek ELÖTTED, hogy "ugye téves cimre küldted ezt az SMS-t". Erre ugyanis mindenki azt írná, hogy "persze, bocsánat", amennyiben tényleg fut valami a férjjel.
2013. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan, csajok, ne már! Olvadtátok a sztorimat az előző hozzászólásomban? Az én exem is engem kért meg, hogy TÖRÖLJEM AZ ÜZIKET a telefonján. Megkért rá, mégis megcsalt. A pasi egyszerű teremtés, később esnek le neki a dolgok. :D
2013. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért szomorú, hogy az én hozzászólásom, amiben az van, hogy ha egyébként nem gyanakodott ez ne adjon okot rá 0%-on van, de azok, akik nyomozgatnának meg a férj nevében üzengetnének azok 100%-on.. Nem nagyon érdekel a pontozás, de szerintem szomorú, hogy ennyire bíznak az emberek a saját párjukban, és normálisabbnak tartják azt, hogy a férjük háta mögött számukra idegeneknek írogassanak, ráadásul a férjük nevében.. És ha kiderül, hogy mégsem csalta meg? Én a férfi helyében úgy kivágnám a kérdezőt ezek után, hogy még a kerületbe sem talál vissza....
2013. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17


Megértelek, de sajnos manapság csak az Atyaúristenben lehet megbízni. Ezek a nők, akik tippeket adnak, nyilván nem alaptalanul teszik, biztos ők is átestek már hasonló dolgokon. Hidd e, csak egyszer kell, hogy ilyenben legyen részed, utána az utolsó női név is gyanús lesz a számodra.


Én nem akarok féltékenykedő liba lenni, ép ezért inkább egyedül vagyok. Úgy érzem, hogy képtelen lennék még egyszer megbízni valakiben.

2013. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mondtam a páromnak, hogyha nem neki szánták az smst, akkor nem gond ha válaszolunk rá, hogy "Bocsi, rossz számra küldted."


Reagáltunk az smsre, majd a nő felhívta a páromat és elnézést kért, mert tényleg nem neki akarta az sms-t küldeni, és tőlem is elnézést kér ha esetleg kellemetlenséget okozott.

2013. okt. 25. 18:15
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

*Mondtam neki, ha nincs titkolnivalója, válaszoljunk az smsre. Ha a nő elnézést kér, elhiszem hogy ez csak egy félreértés....

Persze ezt nem hagyta.


Azóta eltelt pár nap és te azt írod, hogy mégis írtatok SMS-t. Ne haragudj, de ha végiggondolod a dolgot, neked nem jut eszedbe, hogy azóta meg is beszélhette a nővel, hogy neked majd ezt fogják "beadagolni", hogy ne gyanakodj? Természetesen nem vádolni akarom a párodat, hiszen nem ismerlek titeket, de azért az furcsa, hogy először nem engedi, hogy SMS-t írj, majd pár nap múlva már igen.

2013. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!