Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek édesanyámmal?

Mit kezdjek édesanyámmal?

Figyelt kérdés
Anyukámat megviselte a válásom,(jobban őt mint engem).Kb.1 hónapja nem hajlandó kimozdulni a szobájából (Csak Wc-re),de olyan szinten,hogy enni se! Ha nem viszem be neki a kaját inkább nem eszik,tudni kell,hogy mozgáskorlátozott de eddig kiment fürödni stb.Most lavorban viszem be neki a vizet,hogy tisztálkodjon.Kétségbe vagyok esve mert ha szóvá teszem neki,minden vagyok csak királykisasszony nem.Mit csináljak,kihez forduljak? Mindenkit elutasít maga mellől..
2013. okt. 14. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A saját kudarcának éli meg a szülő, ha a gyereke élete kisiklik. Ezt tudnod kell.


Tudom, mert most válik a hugom, és az édesanyám önmagát marcangolja...

2013. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de ez nem mehet így tovább,se hajmosás semmi!Mindenkivel csak kiabál,olyanokkal is akik jót szeretnének neki.
2013. okt. 14. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukád depressziós lett. A háziorvossal beszélj.
2013. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kiabálni fog, te pedig akkor is megöleled, és törödsz vele és szeretetet adsz neki.Idő mire felfogja dolgozni.Nem egy-két hónap. Ne felejtsd el, hogy a régiek, még 1 házasság=1 egész életben gondolkodtak.
2013. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én valahogy azt próbálnám belétáplálni, hogy így kaptál lehetőséget a jobb életre, boldogabb életre. Hiszen ha együtt maradtok, az már egy boldogtalan élet lett volna. Ezt kéne megértenie. Anyukám a gyerekeimnek mondta ezt, amikor váltam, mert persze a gyerekek is utáltak érte, és anyu azt mondta nekik, hogy ne legyenek önzőek, mert nekik is jobb lesz, ha engem boldognak látnak és nekem is jár ennyi. És így megértették.
2013. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de elvagyok keseredve.Próbálok nyugodt lenni vele de lassan én bolondulok meg.Mások is javasolták a háziorvost,havonta jár ki hozzá és fogok vele beszélni,bár tudom előre,hogy megint én jövök ki belőle rosszul,hogy én elárultam őt :(
2013. okt. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!