Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Egyest kaptam kémiából ami amúgy is nagyon rosszul megy. Félek hogy mit fognak mondani. Van egy testvérem aki 5.es és eddig kitűnő tanuló. Mindig hozzá hasonlítanak engem habár én már 9.es vagyok. Mminden más jegyem 4-5 de a kémia nem megy. A én is kitűnő voltam elsőtől ötödikig. Segítsetek. Mindenképp el akarom mondani nekik csak nem tudom hogy kellene...

2013. okt. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl.

Anya szeretnék segítséget kérni. Szeretnék eljárni kémiatanárhoz, mert nem értem. Nem tudom megtanulni egyedül, és félek hogy nagy baj lesz. Ez a dolgozatom is egyes lett. Tudsz segíteni?

2013. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha látják rajtad, hogy bánkódsz az egyes miatt és ki akarod javítani a hibádat, akkor talán nem akadnak ki annyira.
2013. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most jól figyelj:


Ha nem érdekel, nem tanulsz vele tovább, tegyél rá magasról! A tesód kitűnője csak látszólag ér valamit. Legyél talpraesett, határozott, tudd, hogy mit akarsz.

2013. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sumakold el! Szolj mar holnap reggel, mielott iskolaba mesz! Reggel elmondod, mielott indulsz es estere mar "nyugodt" szulokkel tudsz beszelni...


( A hugom addig huzta a bevallast, hogy mar keso volt a magantanar. Megbukott. )

2013. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!