Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nővéremmel?

Mit tegyek a nővéremmel?

Figyelt kérdés

A nôvèrem 5 gyermeket nevel egy 3 szobàs kis lakàsba. Szüli a gyerekeket, de a fèrje tartja el õket aki havonta 85 e visz haza+a csalàdi pótlèk 100 e forintból èlnek 7-en havonta. 50 e az albèrlet, 40 e a rezsi, 30 e hitel (amire minden hónapban èn adok pènzt, ès mèg vissza sem fizeti). A gyerekeknek èn veszek ruhàt, én adok nekik enni. Èn sem bìrom màr pènzzel, nekem is el kell tartanom a 3 gyermekemet. Ha pedig nem adnàk a gyerekeknek enni, èheznènek. Gondoltam szólok a gyàmhivatalnak, a legjobb baràtnõm ott dolgozik.

31/N.


2013. okt. 13. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szóljál a gyámhivatalnak!
2013. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyámhivatalt tudnám én is javasolni, ez nem normális.
2013. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad lehúzni!Neked is van gyereked,így tudnod kéne,hogy nem 100e-ből élnek.És neki ,úgy mint neked,gyerekenként 16e a családi,ha meg otthon van még igényelheti főállású anyaként a Gyet-et ami kb.25e forint.Tehát: 85fizetés+80csp+25gyet=190e.Nem sok,ez tény,de amit kiadásokra írtál,simán ki tudnák fizetni és még maradna is némi pénz(nem sok) kajára is.Kicsit bepaliztak sztem.
2013. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először kipróbálhatnád, hogy egyszerűen nem támogatod őket.
2013. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!