Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyke kedves, vagy nyugodtan...

Legyke kedves, vagy nyugodtan mutassam ki mit érzek?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja és nővére útálnak, mert egész életükben a páromat ugráltatták és elvárják, hogy mindenek felett ők legyenek az életében az elsők. Mindent igyekeznek megtenni, hogy elmarjanak melőlle. Lejárattak már az összes ismerősünk előtt... Kicsit megnyugodtam mikor a párom édesanyja külföldre költözött, de most 1 év után haza jön. Külföldről is bántott, elhordott mindennek és akit csak tudott felhívott, hogy eláztasson, még a párom volt barátnőjét is felhívta, pedig vele is így bánt, de most felhívta, mert tudja, hogy a lány még mindig érez valamit a párom iránt. Nagyon félek, hogy most hogy haza jön összefognak ellenem ismét, már nagyon kivagyok. Alig tudok aludni, fáj a gyomrom... Mit gondoltok mit kéne tennem? Kedvesnek lenni hozzá és megpróbálni a kedvében járni, vagy vegyem fel a kesztyűt?
2009. nov. 10. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

A párodat is becsüld a békességes természetéért. Könnyű, most arra bíztatni, hogy álljon ki melletted. Ha olyan "macho" lenne, veled is biztos veszekedne, meg stb.

Figyeld meg ezt a dalszöveget, nekem az efféle felfogás az imponáló.

[link]

2009. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tegnap megmondtam a páromnak, hogy én nagyon kivagyok készülve és rettegek attól, hogy hogyan és hol fog még az anyukája bántani. Ő meghallgatott igazat adott és azt miondta majd mostantól mellém áll és megvéd. De hát igazából, még mindig tartok attól, hogy nem mer majd ellent mondani a szüleinek.

Amúgy nem lakunk a szüleivel, sőt ők 260 km-re vannak tőlünk. Ezért tudtam elviselni valahogy a helyzetet, meg az anyukája ki is költözött külföldre, a nővére is kint élt, és így nem volt olyan nehéz, de most mind a kettő haza jött.

Köszi a válaszokat, igazatok van felül kell elemlkednem ezen a helyzeten. Nem fogom hagyni magam, de azt sem engedem, hogy a mindennapjaimat tönkretegye a viselkedésük.

2009. nov. 11. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!