Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis. Lettem. Nem akarom...

Hisztis. Lettem. Nem akarom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, kicsit hosszú lesz... és bár tudom, hogy nem 100%-ig ide tartozik a kérdés, azért ide teszem fel, mert itt értelmesebb és idősebb emberek is szoktak válaszolni...


Párom 35 éves már elmúlt, mikor megismerkedtünk. Jól alakult a kapcsolatunk, jól éreztem magam vele, kedves volt, figyelmes, odaadó. Igazából máig is az, csak én össze vagyok zavarodva.

Mivel ennyi éves korára még nem volt nős, nincsenek gyerekei, csupán rövidebb-hosszabb kapcsolatai voltak, kíváncsi voltam az okára, hogy miért van ez így. Rá is kérdeztem egyszer. Azt válaszolta, hogy ő egy rendes, szerető társat keresett, akivel jól megértik egymást, de mostanáig nem sikerült. Majd folytatta, hogy beszélgetett erről a legjobb barátjával is, hogy neki már elege van a cicababákból, nem a külső a fontos, hanem a belső értékek, és ő már így fog választani.

Ledöbbentem. Sosem voltam beképzelt, tudtam hol a helyem. De azért annyi önbizalmam mindig volt, hogy tudtam, hogy egy erős közepes vagyok. Hosszú, derékig érő sötétbarna haj, zöld szemek, normál testalkat. Mindig ápolt vagyok, fodrászhoz, körmöshöz járok (kozmetikushoz nem, mert kinevetett, hogy nincs rajtam mit csinálni, hogy iszonyatosan szerencsés vagyok a bőröm miatt, max. csak a szemöldökömet szokta kiigazítani.) Sosem voltam elszállva magamtól, de ismerkedéssel sosem volt problémám. Most viszont iszonyatosan megcsappant az önbizalmam ettől, amit mondott. Megnéztem az exeit, akikkel együtt volt, és hát, az egyik az alacsony, széles csípőjű, nagy seggű, vastag combú átlagos lány, a másik egy kerek, pattanásos arcú szintén átlagos csaj... a többi is ilyen közepes, cicababának nem minősíthető csaj. Ekkor felmerült bennem a kérdés, hogy ha ezek számára a cicababák, és én nem vagyok az, ha engem csak a belső értékek miatt választott, akkor én mi vagyok? Egy csúfság? Kiakadtam. Megkértem nagyon közeli barátokat, hogy elfogultság nélkül mondják meg, hogy csúnyább -e vagyok, mint az exei... Szinte mindenki felnevetett, hogy kezeltessem magam, hiszen sokkal csinosabb, helyesebb vagyok, mint ők. Rákérdeztem a páromnál, hogy szerinte én nem vagyok csinos, én nem vagyok neki szép? Nem értette a kérdésemet, majd emlékeztettem rá, hogy mit is mondott nemrég a barátjának. Erre magyarázkodott, hogy ő ezt nem úgy gondolta. Most teljes kuszaság van bennem, nagyon rosszul érzem magam. Szerintem minden nő alapból szeretne a párjának a legkedvesebb, legtündéribb lenni, még ha nem is ő a legszebb a világon.

Már együtt élünk, de sokszor eszembe jut, mikor egyedül vagyok, hogy talán nekem semmi keresnivalóm itt, hiszen ő engem csúnyábbnak lát, mint az exeit, akik igazából semmivel sem helyesebbek nálam, sőt!

Tudom, hogy ez most nagyon bután hangzik, és sokak számára érthetetlen is, de a párom letiporta az összes önbizalmamat ezzel az egy mondattal, és annyira szerencsétlennek érzem magam tőle.

A legjobb barátnőm elvitt egy szórakozóhelyre, és rágta a fülemet, hogy "nézz körül, bámulnak a srácok, bárki a tiéd lehetne, aranyos, helyes lány vagy!" de mindig az jutott eszembe: "jó, de NEKI nem..." Neki, akit szeretek. Úgy döntöttem, hogy megbeszélem a párommal ezt a dolgot, mert ez így nem mehet tovább. Annyit mondott csak, hogy "én sosem mondtam, hogy nem vagy szép." Mérgemben visszavágtam azzal, hogy "de azt sem mondtad, hogy az vagyok, és bezzeg a kis dagi, meg a holdacska arcú, akik ráadásul csunyábbak mint én, ők neked cicababák mi?"

Olyanná váltam, amilyen sosem akartam lenni. Egy tipikus hisztis p...a! Ki akarok ebből mászni, de nem megy. Bennem a tüske, megbántottak. Mi a fenét csináljak? Utálom magam! Segítsetek!!!!


2013. okt. 5. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Éretlen vagy egyetlen emberi kapcsolatra is és iszonyatosan sekélyes ember.
2013. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Annyi történet, hogy a párodnak soha nem voltak cicababa barátnői(itt a cicababa valóban igazi gepárd nőt jelent). Maximum csak álmodozott és abból van elege:-)))

Akart valami nagyon okosat/hatásosat mondani, csak nem jött neki össze.

2013. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj, h megkérdezem, de te hány éves vagy kérdező? Kb úgy viselkedsz, mint egy tizenéves hisztis pina! Ha úgy érzed nem tetszel neki és ha amúgy is benned van már a tüske, akkor keress más csávót, ahogy olvastam, könnyen találnál! Vagy maradj vele, de a tüske már nem fog elmúlni sosem belőled és folyton meg fogod kérdőjelezni bármi szépet is mondjon rád!
2013. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy jellemükre értette a cicababát? Lehet, hogy velük nem értették meg egymást.


Amikor érzed, hogy kezd rádborulni az a súly, borús hangulat, kétségebesés, félelem, akkor ülj vagy feküdj le, és kezd el lassan lélegezni, és figyeld, ahogy a levegő ki és be áramlik.

2013. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy te, 15?


Eszem megáll hogy a nők ilyen saját maguk által generált baromságokkal tesznek tönkre amúgy jól működő kapcsolatokat. Még csak nem is arról van szó, hogy a párod bántott meg, csak te beszélsz be magadnak egy csomó f..szságot.


Egyszerűen LÉPJ TOVÁBB ezen a gondolaton, kit érdekel milyen barátnői voltak, veled van az a lényeg, csak ezt tartsd szem előtt. De tuti hogy ha továbbra is ilyen leszel, akkor vagy te fogsz szakítani mert hülye vagy, vagy a párod dob ki mert hisztizel.

2013. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából számítottam rá, hogy lesznek olyanok is, akik nem értik meg a helyzetemet, és negatív kritikával fognak illetni.

Valahogy úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban a két félnek, a pároknak erősíteniük kellene egymást. Én pl. a párommal mindig azt éreztetem, hogy ő számomra a legcsodálatosabb, a legjobb, a legszebb, hogy jöhetne elém akár Brad Pitt is, és meztelenül lóbálhatná a micsodáját, akkor sem hatódnék meg tőle, mert nekem a párom a szerelmem, a mindenem, a tökéletes minden hibájával együtt, hogy ez adjon neki erőt a mindennapokra, biztonságérzetet és boldogságot. Nem húzom le lelkileg azt, akit állítólag szeretek. Én most úgy érzem, hogy velem ez történt, hogy én jogtalanul alul lettem minősítve, ráadásul attól, akitől a legkevésbé sem várja az ember. Lehet, hogy sekélyesség, hogy néha eszembe jut az a kérdés, hogy miért voltam számára kevesebb, mint mások, mikor rajta kívül senki nem látja így. Alá írnám, ha egy kis szürke egér lennék, hogy milyen szerencsés vagyok, és végre az igazság győzedelmeskedett, a belső érték felülmúlja a rondaságot. De ez nem az a történet. Mert a mesében is hamupipőkéből hercegnő válik... Nem pedig fordítva.

Lehet, hogy bolond vagyok, hogy így gondolkodom.

2013. okt. 5. 10:33
 7/16 A kérdező kommentje:

" a nők ilyen saját maguk által generált baromságokkal tesznek tönkre amúgy jól működő kapcsolatokat."


Ez valóban így van, gyakran előfordul. De ebben a pakliban az is benne van, hogy sok pasi képes megbántani a nőt, csak azért, hogy magát fényezze. Pl. az egyik barátnőmnek is nemrég egy mondat miatt lett vége egy kapcsolatának. Pedig a pasi csak annyit mondott: "az előző barátnőm olyan volt, mint egy toppmodell!" Aztán se köpni, se nyelni nem tudott a tag, amiért a várt tapsvihar helyett kinn találta magát az utcán.

2013. okt. 5. 10:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érted, hogy mi történt.

Megkérdezted tőle, hogy miért olyan nyomi, hogy ennyi idősen még nem kelt el. Erre ő próbált valami kevésbé szánalmas választ adni.

Erről az jut eszembe, hogy nemrég tudtam meg a gimis osztályunk egyik visszahúzódó figurájáról, hogy ő volt a legmenőbb srác. 15 év után már olyan sztorikat is magáénak mondott amiben nem is volt benne.

Úgy látszik a nők is megszépülnek az emlékekben:-)))

2013. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nem értik meg....milyen helyzetet? Nincs itt semmi helyzet, csak amit magadnak bebeszélsz. Kérdést jöttél feltenni, vagy csak sajnáltatni akarod magad hogy "jajj hisztis p..csa lettem"?


Alapból olyan helyzetbe állítottál egy pasit, amibe nem kellett volna. Egyrészt ha együtt éltek, akkor már túl kellene lépni ezen a "te vagy nekem a legszebb" maszlagon, mondom, egyszerűen hülyeség volt barátnőkről érdeklődni. A barátnőd meg szintén idióta ha ilyenek miatt szakít.


Mert nektek egyszerűen semmi nem jó...ha az előző barátnő szebb volt az a baj, ha nem volt elég szép, akkor megint abba kell belekötni. És az a baj, a pasid elmondta miért nem talált eddig senkit, erre te átmentél "támadásba", egy olyan dolog miatt ami hülyeség, belekényszerítve őt értelmetlen magyarázkodásba.


Szerintem csináld azt, hogy szervezzetek valami jó közös programot, kirándulás, mozi, minden legyen, és vedd észre azt hogy téged szeret és veled van, és egyszerűen lépj túl ezen a dolgon. Egyszerűen hülyeség ilyeneken gondolkozni hogy "miért van velem", azért mert szeret, pont.


Igazából, vagy használod a maradék eszed, és egyszerűen elfelejted ezt az egészet, tekintve hogy marhaság, vagy keresel mást, de azzal is ugyanígy el fogod cseszni a dolgokat, ha nem változol meg.

2013. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozom, biztosan igazad van. Valahol a lelkem mélyén én is tudom, hogy baromság az egész, és nem kéne ilyen hisztis majomnak lenni emiatt. Csak az egész olyan, mintha kalapáccsal fejbe vertek volna, és még fája helye.


Annak a válaszolónak is igaza van, aki azt írja, hogy a pasik szeretnem túlzásba esni, valami nagyot akarnak mondani... De... pl. egyszer mondtam csak azt, hogy Antonio Banderas a Desperádo c. filmeben annyira szexi. Hát, ne tudd meg milyen arcot vágott hozzá.

Neked Ő legyen az Isten, de az nem baj, ha neki mindenki k...a jó nő, csak te vagy "AZ ASSZONY"-nak becézett háztartási robotgép, és elcseszted a pörköltet, mert kicsit sós lett, s ha rá mersz csapni ő istensége asztalára, hogy akkor főzesse meg legközelebb a szexistennővel magának, akkor te vagy a legnagyobb hisztis p...a! Hát, ez van. Ilyen az élet :)

2013. okt. 5. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!