Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hisztis lettem volna?

Tényleg hisztis lettem volna?

Figyelt kérdés

A munkatársaimmal ma elég rendesen összekaptunk. Apróságnak tűnhet, de engem nagyon zavar.


A lényeg, hogy egy kis teremben ülünk (számítógépes munka) és állandóan megy a légkondi. Az rendben van, hogy 1-2 órára bekapcsolják, de nem bírom 8 órán keresztül elviselni. Ráadásul 16 fokra állították...

Az utóbbi időben folyton meg vagyok fázva, fáj a derekam, a fülem és egyértelműen a légkondi miatt.


Ma emiatt vesztünk össze és kikiáltottak hisztis libának..


2011. júl. 14. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok lúd disznót győz. Ha a hidegkedvelőek vannak túlsúlyban ott, akkor nincs más, vigyél pulóvert. (Gondolom télen is túléled a 10 fokokat, akkor öltözz úgy bent)
2011. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 fok? Nem normálisak.

Nálunk 26 fokra van rakva, de így is egész nap ki-be kapcsolgatjuk, senki nem bírja. A kollégának a szeme fáj, nekem a vállam.

2011. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De itt nem csak a hideggel van baj, hanem magával a légkondival. Tiszta por az egész és ezt kell beszívnom. Amúgy mindenki köhög abban a szobában, azon csodálkozom, hogy őket nem zavarja.
2011. júl. 14. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem zavarja őket? Csak lehet, a meleg még jobban. Ezt akkor tudod meg, ha rákérdezel. A klímát pedig ki kell pucoltatni szakemberrel. A szűrőket, főleg, ha moshatók, magad is kipucolhatod, csak az előlapot kell felemelni a legtöbb fali beltérinél. Az ablak alatti kivitelűek, amiket ismerek, nem tartalmaznak szűrőt, viszont egy sima radiátorhoz hasonlóan tisztíthatók.


Koncentrálj mostantól a megoldásra, ne a problémán rágódj! Az nem visz előre önmagában.

2011. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ki a kérdést. nálunk ugyanez. kész röhej. kint hőség riadó, mi meg melegítő fölsőben és zokniban ülünk bennt:S
2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Nyomtasd ki nekik milyen jól bele lehet halni a koszos légkondiba.

2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond meg hogy nem igazán egészséges,hogy ilyen nagy hőmérséklet különbség legyen a benti és a kinti levegő között.
2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!