Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Tényleg...

Miért ilyen velem? Tényleg nekem rossz a gondolkoásom?

Figyelt kérdés
A pàrom 31 èves èn 24.8ève vagyunk együtt.van 3gyönyörü gyermekünk.imádom öket.az a kèrdèsem mièrtje hogy : A barátnöim ma elhîvtak egy helyre szórakozni.de a párom nem enged el.nagyon szerettem volna elmenni kicsit kikapcsolódni de ö ràmförmedt h mit kèpzelek.azt hozzàteszem soha nem megyek sehva sem.max a baràtnöimhez.egèsznap a gyerekekkel vagyok rendezem öket.ö munka utàn megjön fogja magát kimegy a haverjàhoz ès pokerezik meg szivogat.semmit nem foglalkozik velünk.kivève ha akar valamit.nehezen bírom.bánt h ö szo nèlkül mehet bárhova èn meg egy èvbe egyszer nem tudok elmenni sehova holott fiatal vagyok nem akarok nyugdíjas módjân lenni.bennem van a hiba h pàr órára elmennèk.......
2013. okt. 4. 20:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én csak arra reagàlnék csendben: szivogat??!?!? És neki szültél 3 gyönyörű gyereket? Gratulàlok, igazi minta apa lehet.
2013. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24 évesen már van 3 gyereked, ráadásul egy ilyen birkának szültél! Hát bocs, de nem értelek, eszed hol volt? és mi volt ilyen sürgős, ilyen fiatalon...de gondolom, neki van pénze, te meg cserében túrsz.
2013. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
0%
A "nyugdíjasként élni" a barátok beléd nevelt véleménye.
2013. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Már írta, hogy nincs a pasinak pénze.

Ekkor meg főleg nem értem... Én ilyen helyzetben, ha kell, serpenyővel, vázával védeném meg magam a támadás ellen.

Miért nem cuccolod fel a gyerekeket és költözöl el?

2013. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Jaaaaj tudooom, ez a csaj az, akik 35 négyzetm-en nevel 3 gyereket egy alkesztól, karácsonykor itt kuncsorogtak hogy nincs pénz ajándélra milyen lesz ez a karácsony? Aztán felkerestelek, hogy van egy pár holmi, ajándék ilyesmi és szó szerint elküldött a sunyiba hogy neki pénz kell!! Aztán kapott valakitől... Ja meg ő irogata ki hogy hát havi 80.000 ból nem vehet magának 3-4 új ruhát havonta mert a férje nem engedi... De a gyerekek nem esznek... Undorító vagy babám. Remélem senki sem segít...
2013. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ö nem volt ilyen.àlompasi volt aztàn szèp lassan megvàltozott.

Utolsó vàlaszoló!valakivel keversz szerintem.sosem szoktam "kuncsorogni ".se ajàndèkokra se pènzre niincs ès nem is volt szüksègem.egy normàlis csalàdanya vagyok aki szeretne nèha elmenni a baràtnöivel pàr óràra.a gyerekeimet maximàlisan szeretetben ès jó anyagi hàttèrben nevelgetem.a lakàsunk pici de elfèrünk benne.a pàrom nem alkoholista ès azt se mondhatom hogy túlzottan rossz apa.ö is dolgozik van pénze csak a termèszete kicsit èrdekes.nem vèdeni akarom de eddig bàrmi volt szàmíthattam rà.najó nèha nem de....ez van.amúgy meg ha nem ismersz nèvszerint ne dobàlj kövekkel mivel nem tudod az èletemben mièrt törtèntek.fiatalon szültem.ès?? A legjobb tudàsom szerint próbàlom nevelni a gyermekeimet.de azt hiszem hogy okkal vàrom el azt hogy kicsit szórakozhassak ha ö is megteszi.az a minimum hogy bocsànatot kèrsz a bunkó hozzàszólàsodèrt.köszi.

2013. okt. 7. 20:48
 27/29 anonim ***** válasza:
Kamu, akkor is szinte szóról szóra ezt írtad :)
2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Màs is jàrhat ebben a cipöben.:) de ezen nem vitàzok annàl inteligensebbnek tartom magamat.amúgy is azt hiszel amit akarsz.:)
2013. okt. 16. 17:02
 29/29 anonim ***** válasza:
Te beszélsz intelligenciáról?:) ha intelligens lennél akkor ennyi idősen!!!! Nem lenne 3 gyereked egy alkesztől minimálbérre meg albérletre... Ja meg nem veretnéd meg magad hetente... De persze a netree mindig jut akkor is ha a gyerekek nem esznek:) váó:) te baromi intelligens :)
2013. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!