Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Tényleg...

Miért ilyen velem? Tényleg nekem rossz a gondolkoásom?

Figyelt kérdés
A pàrom 31 èves èn 24.8ève vagyunk együtt.van 3gyönyörü gyermekünk.imádom öket.az a kèrdèsem mièrtje hogy : A barátnöim ma elhîvtak egy helyre szórakozni.de a párom nem enged el.nagyon szerettem volna elmenni kicsit kikapcsolódni de ö ràmförmedt h mit kèpzelek.azt hozzàteszem soha nem megyek sehva sem.max a baràtnöimhez.egèsznap a gyerekekkel vagyok rendezem öket.ö munka utàn megjön fogja magát kimegy a haverjàhoz ès pokerezik meg szivogat.semmit nem foglalkozik velünk.kivève ha akar valamit.nehezen bírom.bánt h ö szo nèlkül mehet bárhova èn meg egy èvbe egyszer nem tudok elmenni sehova holott fiatal vagyok nem akarok nyugdíjas módjân lenni.bennem van a hiba h pàr órára elmennèk.......
2013. okt. 4. 20:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Ja, ha egy olyan emberrel élsz együtt, aki már bántott, akkor miből gondoltad, hogy elenged szórakozni? Bár, nem értem ebben az összefüggésben az elenged kifejezést én sem. Egyébként ha 24 évesen már három gyereked van, akkor kicsit meggondolatlan voltál szerintem. Igazából meg is érdemled, gondolom dolgozni nem dolgoztál még egy napot sem, tehát eltart a párod, meg a három gyerek. Ezt jól megszívtad.
2013. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen mèg mindent megmondhatott.irànyított de elegem volt.most is.mondom neki márpedig elmegyek erre ö akkor ide nem jössz akkor be ès lehord h èn mocso k vagyok meg a k anyámat stb.
2013. okt. 4. 20:35
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Hetes örülj, hogy nem vert félholtra, mint ahogy a kérdezővel tenné a férje ha ilyen dolgot mondana neki.

Nézd kérdező tehetsz bármit, uralkodni fog feletted és verni is fog mindig ha ellentmondasz neki.

Az egyetlen dolog ami számodra megoldás lehet az, ha összepakolsz és elmész a szüleidhez a gyerekekkel együtt és beadod a válást.

2013. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasinak 3 gyerek????

Hová lett a józan ész???

2013. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Az agressziót, és elsőként való megütésedet soha egyetlen pillanatra se hagyd és semmi ilyesmi ne follyen a gyerekek előtt.
2013. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem tart el.max èn öt.dolgoztam ès most is dolgozok mint mükörmös.plusz èrettsègit tettem le 2 gyerek mellett.mielött valaki megszolna h az állam nyakára szültem.az utobbi idöbe lett agresszív ès bunkó tahó.vagy csak èn nem láttam eddig :s
2013. okt. 4. 20:39
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

13 Hogy jön egy ember a másik emberrel szemben, aki a gyerekei anyja, hogy igy nyilvánuljon meg, igy beszéljen, igy zsarnokoskodjon felette?


Az ember a gyereke szülőjével igy nem viselkedik, ha pedig a kedves édesanyja nem tanította meg a normális emberi megnyilvánulásra, akkor majd a neje megtanitja egy életre.


Az ilyen sz...arháziak azért merik verni ennyire magukat, mert a másik fél nem mer szemtől-szembe állni vele. Csak ezért.

Az ilyen "nagy" emberek egy vele egyivású ember elől vonyitva menekülnek és iszkolnak. A "bátor" hősők:D

2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Megvert és te még vele vagy? Szültél egy ilyennek 3 gyereket? Én ezt sose fogom épp ésszel felfogni, akkora felelőtlenség. Egy ilyen szemétláudát elhagyni is nehéz, nem hagyja csak úgy. Èn a helyedben nem azon gondolkodnék, hogy menjek bulizni, hanem hogy állj a sajátlábadra, Es költözz el a gyerekekkel.
2013. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Normálisak vagytok? Azt mondjátok neki hogy menjen oszt kész, meg osonjon ki, basszus hova teszi akkor a gyerekeket? Gondolom azért kérdezi meg a párjától hogy elmehet e hogy a pasi vigyázzon addig a srácokra.
2013. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igen ö vigyázna mèg alszanak.már mindegy.lefeküdtem elkönyveltem h ma megint èn voltam a gyengèbb.sajnos.a csatát ö nyerte de a háború mèg nem dölt el.megpróbálok ezentúl fellèpni határozottabban.de ennek nem lesz jó vège h állandó terrorba tart ès zsarnokoskodik.ne akarjon irànyítani.köszönöm a vàlaszokat :)
2013. okt. 4. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!