Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Tényleg...

Miért ilyen velem? Tényleg nekem rossz a gondolkoásom?

Figyelt kérdés
A pàrom 31 èves èn 24.8ève vagyunk együtt.van 3gyönyörü gyermekünk.imádom öket.az a kèrdèsem mièrtje hogy : A barátnöim ma elhîvtak egy helyre szórakozni.de a párom nem enged el.nagyon szerettem volna elmenni kicsit kikapcsolódni de ö ràmförmedt h mit kèpzelek.azt hozzàteszem soha nem megyek sehva sem.max a baràtnöimhez.egèsznap a gyerekekkel vagyok rendezem öket.ö munka utàn megjön fogja magát kimegy a haverjàhoz ès pokerezik meg szivogat.semmit nem foglalkozik velünk.kivève ha akar valamit.nehezen bírom.bánt h ö szo nèlkül mehet bárhova èn meg egy èvbe egyszer nem tudok elmenni sehova holott fiatal vagyok nem akarok nyugdíjas módjân lenni.bennem van a hiba h pàr órára elmennèk.......
2013. okt. 4. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen a te hibad, hogy nem allsz ki magadert. Szerintem me sem probaltad, mert akkor nem itt kerdezned meg, hogy benned van-e a hiba.
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem enged el??? Felnőtt ember vagy, fogod magad és elmész.
2013. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ott keződik a dolog, hogy mi az hogy egy felnőtt embernek a társa megtilt valamit???????


Én a helyedben mennék. És érezd nagyon-nagyon jól magad.

Ha a férjed nem hajlandó, akkor kérd meg édesanyádat, vagy akiket a gyerekek szeretnek, hogy vigyzzon pár órára rájuk.

2013. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Állj ki magadért nem kell engedélyt kérned, csak közöld.

Másrészt bocs de először kiélheted volna magad a 3gyerek 24évesen lehet túl gyors volt.

2013. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De megpróbáltam mèg sírtam is de ö azt mondta h ba....ni akarok menni.:( sosem csaltam meg.nem is akarom. Mit kène tennem h lèpjek fel????kèpes ès kizár a lakàsból vagy megver....volt már rà pèlda.
2013. okt. 4. 20:27
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb meg ne hagyd, hogy a fejedre nőjjön, és minden ilyen parancsolós tiltós lépésére 2x-esen lépj.


Még ha sehová nem mész valójába, csak 2 utcasarkot le, vagy barátnő buli helyett, akkor is. Tanitsd meg, hogy emberként bánjon veled, és ne merjen neked semmit tiltani és ha nagyon ugrál sokkal rossza bbul fog járni, mint ha normális emberként bánt volna veled.

2013. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

5 Ilyenkor odaállsuz elé, belenézel a szemébe, elmosolyodsz, és mondod, igen b.ni megyek. közöd? (de lehetőleg ezt már felöltözve tedd,és osonj ki, mert örjöngeni szoktak).


2-3x ezt eljátszod, és egy életre megtanulja, hogy ne huzzon ujjat veled.


Én amikor a mórest csináltam, a másik kerületbe lévő barátnőmnél egy üveg üditő mellett potyogó könnyekkel néztem a 35db üzenetet a telefonomon, egymkor:D Akkor sem vettem fel, és nem engedtem, hogy zsarnokoskodjon bárki felettem.

2013. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehat kizar a lakasbol es megver... es te egy ilyen embernek szultel 3 gyereket...
2013. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7+ jah, a történet irásakor "buliba indultam:D"
2013. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg meri emelni rád a kezét, olyan és akkora pofont adj neki visszakézből, hogy egy életre elmenjen a kedve a kézrádemeléstől.

Sz...arházi az ilyen pasi.

2013. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!