Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire elitelendo?

Ez ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy 50 eves ferfiba, aki sportos, es ranezesre max 40-nek nez ki. Ezt edesapam nem birja megemeszteni, arra hivatkozik, hogy az illeto gyakorlatilag vele egykoru. En 25 eves vagyok. Nem tehetek rola, korabban sosem fordult velem elo hasonlo, sot mindig furcsallottam, hogy kepesek masok ekkora korkulonbseggel egyuttelni. De akiket eddig lattam parokat, ott mindig az idos fel, tenyleg kb annyinak nezett ki, mint amennyi, o viszont nagyon jo pasi, kulsore is. Megerto velem, intelligens, humoros, vegig hallgat, ugy erzem vegre nonek erzem magam. Ha ugy tetszik kiteljesedtem mellette. Nem tervezem egyelore hazassagot, egyuttelest es semmit se gorcsosen. Most eloszor elvezem a jelent. Nem tudom mi lesz holnap vagy 10 ev mulva, de most jo. Edesapa felelme az, hogy mi lez 10 ev mulva. Erre csak azt tudom mondani, hogy nem tudom egyutt leszunk e meg 10 ev mulva. De tenyleg most ezen kell aggodni? Mar nem ok tartanak el, de nem akarom, hogy rossz legyen a kapcsolatunk, ok egyszeruen latni se akarjak a parom. Sot mar ott tartanak, hogy egyenesen mentalisan betegnek neveznek. Ti mit gondoltok errol?
2013. okt. 3. 15:53
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
38%

Egyáltalán nem elítélendő!! Gondolom most jönnek a lepontozások, de én 23 éves vagyok, a párom 45,és 2 éve boldogok vagyunk,együtt élünk, rengeteg közös programunk van!


Persze, édesapám először kiakadt, ahogy normális, de szépen lassan megismerte (nem erőltettem a találkozást), és most már családtagként kezeli,függetlenül attól,hogy mennyi idős, neki az számít,hogy boldognak lássa a lányát,és az is vagyok!


Egyébként kedves kérdező, mielőtt nem tapasztaltam,én sem tudtam volna ezt elképzelni!

2013. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert erre nincs szükség, nem ez a világ rendje, korábban az emberek fejében meg sem fordult ilyesmi, hiszen nem ez volt a normális és most sem az, de könyörgöm, nézz körül, az emberek azonos neműekkel szexelnek, a nők a hajukat leborotválják, a férfiak kifestik magukat, ezek után szerinted az, hogy egy velük egyidős vagy sokkal idősebb ember a párjuk, kit érdekel? Én elhiszem, hogy van szerelem első látásra, vagy második találkozásra, de ahogy lehetne ésszerűen felöltözni, úgy lehetne ésszerűen szeretni is. Tudom, hogy a példáim elég sarkítottak, de remélem érted mire gondolok.
2013. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez manapság már valami divat vagy mi?
2013. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 OlivO ***** válasza:

Első látásra fura, egy percig érdekes, de a családon kívül mást szerintem nem nagyon izgat a dolog. A te életed.

Viszont azt tanácsolnám, hogy élvezd a jelent, de ha családot, gyereket akarsz, akkor fiatalabbat keress.

2013. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek érdekes dolgok. Én alapból azt gondolom, hogy nem tudnék együtt lenni egy 50 éves pasival. De pár napja találkoztam egy ennyi idős ismerőssel, és azon kaptam magam, hogy nagyon jó pasinak tartom. (Ne értsetek félre, nem akarok tőle semmit, párom van). Csak egy objektív felismerés, nagyon jól tartja magát, intelligens, meg pénze is van. A párja viszont idősebb nála jó pár évvel, tehát fordított a helyzet. Mégis vele van, pedig szerintem könnyen szerezhetne magának valami huszonéves csibét. Hát ilyen az élet. Nincs szabály semmire.
2013. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3wRmkQYwHko



hozzátehető az is hogy a szerelemhez nem kell fiatalság vagy egyező kor...

2013. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

"korábban az emberek fejében meg sem fordult ilyesmi, hiszen nem ez volt a normális "


Dehogynem, régebben az volt a normális, ha a féj LEGALÀBB 1ß évvel idösebb volt a feleségénél.


Mellesleg, aki az ápolást hozza fel, az nézzen körül, hogy hány 30-40-50 éves hal meg rákban vagy egyéb betegségben, akiket évekig ápolni kell, ehhez nem kell öregnek lenni.

2013. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Hány évvel? Milyen nyuves krix karax ez?
2013. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben elitélendő!!! Nem is értem miért kérdés ez. Undorító!
2013. okt. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé az jött le az írásodból Kérdező, hogy ez így most neked nagyon jó.

Igaziból sokan azért furcsálják, mert a korodban illene (a társadalmi elvárások szerint) azt a párt megkeresni, akivel családot tudsz alapítani, és a legfontosabb, hogy gyereket vállalni.

Ahhoz képest, hogy mondtad, hogy nem akarsz gyereket, minden harmadik válasz az öreg szülő-gyerek példával jött, hogy az milyen lesz.

Tapasztalatból mondom, hogy a többség nehezen fogadja el, ha egy nő nem akar gyereket, és nem az a legfontosabb kérdés az életében, hogy mikor alapít családot. Még idegenek is, akár ezen az oldalon arról akarnak meggyőzni, hogy férj és gyerek kell. És minden ami azt támasztja alá, hogy nem ezen az úton haladsz, az sokak szemében elítélendő.

Hogy miért azt én sem tudom.

De ha te valóban nem szeretnél megállapodni, gyereket szülni x éven belül, és tényleg jól érzed magad ezzel a férfival,akkor nem látom, hogy mi ebben a kivetnivaló.

Ezekért a sorokért biztosan lepontoznak, de én komolyan hiszek benne, hogy ez lehet az oka, amiért sokan nem akarják elfogadni.

2013. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!