Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire elitelendo szamodra...

Mennyire elitelendo szamodra az, akinek "belso" es "kulso" vilaga kozott szakadek van?

Figyelt kérdés
Vagyis aki annyira magabazuhan, hogy mar jelentektelennek tartja azt amit a szajan kijon, beleun a sikertelen probalkozasokba, hogy emberek fele nyisson, es sokaig annyira magaba szall, hogy a kulso vilagot mar csak egy felszines sz@rnak erzi..Tudom, nem hangzik tul normalisan, nem is tesz tul kivancsiva minden egyugyu "jobb belatasra terites". Voltal mar ugy, hogy elhomalyosult benned az a fogalom, hogy "szemelyiseg"? (ekezethianymiatt bocs)
2013. márc. 2. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb. most így vagyok.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kicsit ilyen vagyok, 1-2 haverom/barátom van, többi emberrel vagy nem beszélgetek, vagy számomra teljesen érdektelen témát feldobok, és pár percig dumálunk, de inkább úgy vagyok vele, hha nincs semmi érdekfeszítő dolog ami miatt értelmes lenne kommunikálni, akkor inkább ne is, de lehet azért vagyok ilyen, mert kicsit inkompaktibilis vagy a társadalomra :/ :D

egyébként pedig nem ítélem el az ilyen embert, mert én is ilyen vagyok :P

2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embernek környezetváltozásra van szüksége :)


Egyébként éreztem már így, de nem sikertelen próbálkozások miatt, hanem amikor úgy észrevettem, hogy milyen ez a világ valójában. Azóta is nehezen tudok kimászni ebből a "szakadékből" és van egy olyan érzésem, hogy amíg nem tudok elköltözni addig ez így is marad. Viszont a személyiséged szerintem mindig megmarad, bármit is csinálsz az a személyiséged számlájára írható :)

2013. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt bajom ezzel, amig egy eleg fontos szemely ra nem mutatott erre:) Bar a hozzaszolasodra alapozva mondhatnam, hogy elkell szakadnom tole is, ne ragaszkodjak, de ez nem igaz, van amikor jol elbeszelgetunk, es van amikor en is zavarosnak erzem az interakciot:)) ilyenkor nem kene eroltetni, maskor rendben:)

Elegge felboritott, a kerdes kiirasa elott, lenyegeben erzekeny is voltam.

2013. márc. 3. 10:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy ne akadjak ki azon, hogy sokszor eloben idiotabbnak tunok, mint ami vagyok, es neha elkap, hogy ezzel a latszattal azonositom magam. Pl. hiaba akarnek joszandekuan segiteni valakinek, vagy jobb belatasra teriteni, ha ugy erzem nem veszi komolyan, barmilyen jo velemenyem is van egy helyzetrol..
2013. márc. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!