Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire elitelendo?

Ez ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy 50 eves ferfiba, aki sportos, es ranezesre max 40-nek nez ki. Ezt edesapam nem birja megemeszteni, arra hivatkozik, hogy az illeto gyakorlatilag vele egykoru. En 25 eves vagyok. Nem tehetek rola, korabban sosem fordult velem elo hasonlo, sot mindig furcsallottam, hogy kepesek masok ekkora korkulonbseggel egyuttelni. De akiket eddig lattam parokat, ott mindig az idos fel, tenyleg kb annyinak nezett ki, mint amennyi, o viszont nagyon jo pasi, kulsore is. Megerto velem, intelligens, humoros, vegig hallgat, ugy erzem vegre nonek erzem magam. Ha ugy tetszik kiteljesedtem mellette. Nem tervezem egyelore hazassagot, egyuttelest es semmit se gorcsosen. Most eloszor elvezem a jelent. Nem tudom mi lesz holnap vagy 10 ev mulva, de most jo. Edesapa felelme az, hogy mi lez 10 ev mulva. Erre csak azt tudom mondani, hogy nem tudom egyutt leszunk e meg 10 ev mulva. De tenyleg most ezen kell aggodni? Mar nem ok tartanak el, de nem akarom, hogy rossz legyen a kapcsolatunk, ok egyszeruen latni se akarjak a parom. Sot mar ott tartanak, hogy egyenesen mentalisan betegnek neveznek. Ti mit gondoltok errol?
2013. okt. 3. 15:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem ítélem el a nagy korkülönbséget. Ha mindkét fél szabad, kölcsönösen megértik és szeretik egymást, boldogok együtt, akkor csinálják csak azt ami nekik jól esik.

A szüleidet valahol megértem, nyilván nem így képzelték el annak idején a jövődet. Sajnos azonban ez kizárólag az ő hibájuk. Kitaláltak neked egy utat, abba beleélték magukat, és most, hogy te mégis a sajátodat járod jött nekik a kopp. Szerintem adj nekik egy kis időt. Finoman tartsd azért velük a kapcsolatot, egyelőre csak egyedül menj hozzájuk. Idővel majd felengednek. Mesélj nekik az idő múlásával egyre többet magatokról, miket éltek át együtt, mik az érzéseid, később mik a terveid. Talán, ha látják, hogy normális a párod és mellette tényleg boldog vagy, akkor megenyhülnek.

Nálunk is ez volt, csak nem a korkülönbség volt a bibi, hanem az, hogy a párom elvált és vannak gyerekei. Az első időben hallani se akartak róla, látni se akarták. Csak én mentem hozzájuk és szépen lassan adagoltam nekik mit szeretnék. Kénytelenek voltak elfogadni, mert láttták rajtam, hogy komolyan gondolom és komolyan akarom ezt a dolgot. Mivel velem nem akarták megszakítani a kapcsolatot (nyilván én sem velük) ezért engedtek. Hosszú út volt és sok munka benne, mire eljutottunk oda ahol most vagyunk, de nem bántam meg. Annak ellenére, hogy sok volt a sírás és fájdalmas volt nekem is meg a szüleimnek is szakítani a családi elvárásoknak, nem bántam meg. Ma már házasok vagyunk és napról-napra csak nő a boldogság és teljesség az életemben, amit neki köszönhetek.

Szóval ne add fel a saját életedet élni.

2013. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

Kérdés:

Elítélendő ha a nő 50 éves a pasasa 25 éves????

Igen. Ahogy az is elítélendő ha a pasas 50 éves a nő 25 éves.

Miért? Mert ez nem normális.. Olyan mintha apáddal lennél..

Az öreg csak kapuzárási pánik elől rohanva élvezi hogy egy fiatal csibét be tudod hálózni. Hogy a fiatal mit élvez, nem tudom..

2013. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szerelmesnek lenni is lehet logikusan...én mindig is hosszú távra terveztem, és egy ennyi idős emberrel nem lehet. Nem éri meg nekem a 2 hét boldogság a sok hónapot még összekaparom magam ha nem jött úgy össze ahogy vártam. Egyébként is helyiségnek tartom ezt addig is boldog voltam és...akkor mi van..elmúlik és kereshetsz előröl, ha meg véletlenül gyereked lesz ( jó nem akarsz) akkor mit mondasz majd neki mikor 20 lesz és az apja rég meghalt agyvérzésben vagy szívrohamban? Igaz kicsim nem tudod veled játszani mert már fel sem tudott emelni, de boldog voltam vele...Meg attól hogy mennyinek néz ki még 50 éves ....nemsokára egyszerre cserélheted a pelenkát rajta és az apukádon. Undorító....
2013. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%
Fujj az ilyen pároktól mindig hányingerem van.....
2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne érezd magad betegnek, de remélem, hogy ez csak pár hetese fellángolás, húgommal is előfordult pár éve, hogy rákattant egyik akkor 45 körüli kollégámra, akinek már akkor mindkét lánya 20 év feletti volt, húgomnál csak pár évvel fiatalabbak.


Igen egy sármos, sportos, jóképű, némi egzisztenciával rendelkező 40-es férfi sokszor ellenállhatatlan hatást tud gyakorolni huszonéves csajokra, mert a korosztályukba tartozó sok srác még kicsit béna, illetve nem tudja azokat a programokat nyújtani (külföldi nyaralás, wellness hétvégék, fapados repülővel kiruccanás hétvégére valahova Európán belül), amit egy kicsit is sikeresebb 40 körüli férfi már bőven megtehet.


30-as családos férfiaknak is nagy dilemma sokszor, hogy simán szórakozhatnának sok 20-as csajjal, de kapcsolatban ezt macerás kivitelezni, viszont családjukat meg nem akarják otthagyni.

2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
44%

Csak egy kis apakomplexus!

Nyugi, amint pelenkázni kell, nem leszel ennyire oda érte :) Csak addigra már te is öreg leszel és nem kellesz senkinek!

2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

A nővérem 22 évesen költözött oda a férfihez akibe beleszeretett. A férfi akkor volt 50 éves. A szüleink sokkot kaptak. Bár nem hisztiztek, de mindig fájt nekik, hogy nem igazán tudnak kommunikálni, mert végül is a pasas még apunál is idősebb volt pár évvel. Anyu kiakadt, de tartotta magát. Nővéremmel, és a bátyámmal mindig jó kapcsolatban voltunk, de egyszerűen mi sem tudtunk összhangban lenni a párjával. Nem volt ellenszenv vagy harag, egyszerűen a generációs különbség miatt, nem tudtunk kommunikálni. Nővérem is azzal hencegett hogy a párja 50 évesen milyen jól néz ki, még 40-nek sem látni. Csak a nővérem látta így. Mi nem. Tény hogy 50 évesen nem hagyta el magát, de azért látni lehetett hogy nem fiatal már. 50 éves, és úgy is nézett ki. Ápolt volt, figyelt a súlyára,de mégiscsak 50 éves volt. 5 év után egy karácsonyi összejövetelnél tűnt fel a bátyámnak hogy a nővérem bólogató Jancsika lett. Nem is beszélgettek, csak a párja, és a nővérem csak helyeselt...Már nem volt egy saját ép mondata. Olyan volt mintha otthon betanulta volna a szöveget, és a társaságban ismétli. De még mindig odavolt érte,az elmondása szerint..

Amikor pár évvel később beteg lett párja, nővérem ápolta. 8 év együtt élés után egy öregember feküdt az ágyában akit ápolt. A nővérem akkor mondta el, hogy már évek óta nincs szex köztük, de nem hagyta el, mert akkor beigazodott volna az amit többen is mondtak. Idővel kiütközik a nagy korkülönbség. Már régen csak megszokta, de szerelem sehol sem volt. Most meg már nem hagyja el, mert beteg lett. Majdnem 2 évig ápolta. (rákos volt) Amikor meghalt, apám mondta nekem, hogy ettől féltek mindig. Hogy túl élik a vejüket, és látják hogy az egyik gyerekük élete romokban..

Mert a nővérem bár együtt élt majdnem 10 évig, mégis a halála után egy szatyorral ment haza. A pasas gyerekei mindent vittek.. Ők örököltek. Nővérem semmit.. Mert a pasas annyira odavolt magáért hogy ő milyen jól néz ki és fitt, hogy végrendelet eszébe sem jutott, ahogy a házasság sem..

Most itt a nővérem majdnem 40 évesen,és a szüleimmel él.. Nincs semmije, csak emlékei.. Volt pár pasasa, de a legtöbb amikor megtudta hogy olyan öreg hapsival élt, szépen lassan elmentek...Gondolom zavarja őket a tudat..

2013. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Csak egy példa: Egyik barátnőm is beleszeretett egy nála 27 évvel idősebb paliba. Neki akkora lánya volt, mint barátnőm. Elég otrombán néztek ki egy asztalnál.

No az én barátnőm szült egy gyereket neki, mert hát miért is ne. Ennek kb 10 éve.

Az se indult komolynak, a pici véletlenül sikerült, de hát nagy a szerelem megtartják.

Szóval most a gyerek kb 10. Anyuka 37, apuka 64. Hányinger! Az oviba és a suliba is helyesbíteni kellett a nagypapi megfogalmazást, az ismerkedés ideje alatt.

Ez nem egészséges.

2013. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Dávidmester13 válasza:
47%
Túl sok Éjjel-Nappal Budapestet nézel XD
2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem elítélendő dolog,nem vetlek meg érte,viszont én is osztom azon véleményt,amely szerint butaságot készülsz elkövetni.Sajnos nem gondolkodsz a jövőn,pedig kéne.Ma még pár hetes fellángolásról beszélsz,holnap koppansz.
2013. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!