Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ennyire elitelendo?

Ez ennyire elitelendo?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy 50 eves ferfiba, aki sportos, es ranezesre max 40-nek nez ki. Ezt edesapam nem birja megemeszteni, arra hivatkozik, hogy az illeto gyakorlatilag vele egykoru. En 25 eves vagyok. Nem tehetek rola, korabban sosem fordult velem elo hasonlo, sot mindig furcsallottam, hogy kepesek masok ekkora korkulonbseggel egyuttelni. De akiket eddig lattam parokat, ott mindig az idos fel, tenyleg kb annyinak nezett ki, mint amennyi, o viszont nagyon jo pasi, kulsore is. Megerto velem, intelligens, humoros, vegig hallgat, ugy erzem vegre nonek erzem magam. Ha ugy tetszik kiteljesedtem mellette. Nem tervezem egyelore hazassagot, egyuttelest es semmit se gorcsosen. Most eloszor elvezem a jelent. Nem tudom mi lesz holnap vagy 10 ev mulva, de most jo. Edesapa felelme az, hogy mi lez 10 ev mulva. Erre csak azt tudom mondani, hogy nem tudom egyutt leszunk e meg 10 ev mulva. De tenyleg most ezen kell aggodni? Mar nem ok tartanak el, de nem akarom, hogy rossz legyen a kapcsolatunk, ok egyszeruen latni se akarjak a parom. Sot mar ott tartanak, hogy egyenesen mentalisan betegnek neveznek. Ti mit gondoltok errol?
2013. okt. 3. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

Azaz elítélendő, amikor szándékosan cselekszel rosszul, és ártasz másoknak.

Jelen esetben egyik sem él.

2013. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

" o viszont nagyon jo pasi, kulsore is."

Élvezd, aztán engedd el!

Ha mégis hosszútávra tervezel, akkor pedig számos egyéb kérdés felmerül: Van-e gyereke? Akar-e még? Te akarsz-e? Közös programok?

2013. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Erről megoszlanak a vélemények rendesen.

Apudék szemszögéből: Apukádékat maximálisan megértem, nem csodálom, hogy ki vannak akadva. Ezt majd egyszer átérzed, ha lesz egy gyereked. Semmi jóval nem kecsegtet ez a kapcsolat. Amire Te ténylegesen kiteljesedsz, azaz a 30-as éveidben, addigra Ő hatvan lesz. Számomra ez nem fér bele az egészséges kategóriába. Az apád lehetne. A te részedről komplexus, és az ő részéről sincs rendben.


A te szemszögedből: Mivel egy 50 évesnek már van annyi tapasztalata, hogy tudja hogy lehet meghülyíteni egy fiatal lányt, elhiszem hogy tényleg szerelmes vagy. Ha jól érzed magad vele, és nem az lebeg a szemed előtt hogy komoly dolgot akarsz tőle akkor hajrá. Pár hónapot megér ha boldog vagy.

2013. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Nálam igen....de minden ember más...
2013. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%

Ha veled azonos korúval lennél, akkor sem lehet tudni, hogy mi lesz 10 év múlva :)

Apukádnak biztosan az a baja, hogy vele egykorú a férfi és ez furcsa neki. De ha látja, hogy normális a párod és boldog vagy, akkor biztos elfogadja majd idővel. Végül is minden szülő boldognak szeretné látni a gyerekét!

2013. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Rengeteg kozos programunk van. Van 2 felnott gyereke. En jelenleg ugy erzem nem szeretnek se most, se kesobb gyereket, ez meg valtozhat persze, bar ketlem.
2013. okt. 3. 16:02
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Én sem örülnék ha a fiam egy olyan nővel élne aki velem egyidős..

Abban igazat adok neked, hogy nem lehet tudni mit hoz a jövő. De 25 évesen az ember már bebiztosítja magát, és nem az árral úszik. Azért ebben a korban már nem úgy megy, hogy mit számít meddig vagyunk együtt, majd lesz másik.. Neked már gondolnod kell arra, hogy legyen egy biztos pont az életedben. Nem írtad hogy a pasas nős volt-r vannak-e gyerekei. Ha igen akkor gondolom ők se nézik jó szemmel hogy az apjuk olyan nővel van aki a lánya lehetne. Mérlegeld mert hosszabb távon ez nem fog működni. Rövid távon meg azért nem működik, mert sok embert megbántasz ezzel. Lásd apádat

2013. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Aki azt irta, hogy ez elitelendo az kifejtene egesz pontosan, hogy miert? Sajnos ezt nem igazan lehet iranyatani, marmint, hogy kibe szeretunk bele. Persze lemondhatunk rola, de van ertelme? Pusztan egy szam miatt?
2013. okt. 3. 16:04
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Tehát, azt csinálsz, amit akarsz!

Mégis idegen emberek véleményét kéred ki ebben a kérdésben...

Menj és érezd jól magad a papával, ezek a dolgok amik miatt aggódsz úgyis évek múltán ütnek vissza...addig hiába mond neked bárki bármit!

2013. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kivancsi, hogy mennyire elitelendo ez masok szerint. Pusztan kivancsisag, probalom apumat megerteni. Azt nem mondtam, hogy ennek hatasara en maskepp fogok donteni, csak probalom mas szemszogbol is megkozeliteni.
2013. okt. 3. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!