Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy apám felszedett a facebookon egy k*rvát, szó szerint, és az van hogy már 1,5 éve csak hitegeti, hogy kórházban van Hajdúszoboszlón. Abba a másfél évben minden hónapban elcsalt tőle egy csomó pénzt. Havonta kb 50 ezer forintot. ( apám 93 000Ftot keres.) Apám pedig mindig elhiszi neki amit hazudik, és én meg jól tudom hogy ugyan ebbe a városba lakik a nő. Alig van pénzünk, hó végére már egyeltalán nincs. Szóval tudna nekem vaki segíteni? Esetleg telefonszám lenyomozás, hogy be tudjam bizonyítani az igazságot? ???
2013. okt. 2. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj róla képeket, ahogy az utcán strihől. Fényképezd le, aztán mutasd meg apudnak, hogy mennyire jól van. Amúgy is, 1.5 éve kórházban lenni? Ki veszi ezt be..
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg találkozni a nővel, vagy megkeresni és lefotózni, mutasd meg apádnak!
2013. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha apad ilyen hiszékeny, akkor egy fotót is meg tud majd neki magyarázni. Nem tudsz mit csinálni.....
2013. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mond apukádnak, hogy ideje lenne egy kórházi vizitnek, látogassátok meg őt. Egyébként fel is lehetne jelenteni a nőt, mert ez csalás, ki tudja még hány férfival játssza ezt.
2013. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában utálom a magánakciókat meg a hisztit, de mivel tudom, hogy hiába is mennél egy felnőtthöz segítséget kérni vagy esetleg a rendőrségre, úgyse történne semmi. A másik baj, hogy amíg apukád nem jön rá mi a helyzet, adddig nem nagyon tudsz mit tenni. Úgyhogy nem maradt más csak a magánakció. A közösségi portálon tudj meg minnél többet a nőről. A fénykép is jó ötletnek tűnik, ha különböző napokon, különböző helyzetekben lefotózod a nőt, hozzáteszed a róla megtudott infókat és minden bizonyítékot amit csak sikerül összegyűjtened ellene. Esetleg még addig is elmehetsz hogy létrehozol egy álprofilt (aprólékosan képekkel, felnőtt ismerősökkel valahogy) és megkörnyékezed a hölgyet, lementve minden beszélgetést. Persze ügyesen, egy idő után kérni tőle randit meg minden, hogy ne gyanakodjon. Nem tudom hány éves vagy, de ha nagyon fiatal akkor vonj be a tervedbe egy idősebb embert is, nehogy levágja a korodat a "tettes". Szóval ilyen és ehhez hasonló trükökkel gyűjts össze mindent a nőről és amikor totál kerek anyagod van, azzal állj apukád elé. Hidegzuhanyként rázúdítani mindent, hátha észhez tér.

Vagy, csak arra kérd meg apukádat, hogy próbálja ki, hogy nem küld neki pénzt pár hónapig. Legyen rá kíváncsi meddig tart ki a nő így mellette.

Vagy, tudd meg mit hazudik a nő, pontosan melyik kórházban kezelik és szervezz egy utat oda magatoknak apukáddal, látogassátok meg. Hiába mondja majd, hogy ép hazaengedték, azt meg tudjátok kérdezni, hogy mikor hagyta el a kórházat és máris kiderül, hogy sose volt ott. Vagy esetleg ugyanezt telefonon próbáld meg egy felnőtt segítségével azt hazudva, hogy közeli hozzátartozók vagytok és vegyétek fel a beszélgetést.

Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.

2013. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !
2013. okt. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!