Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lentebb leírtam mi is lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lentebb leírtam mi is lenne a problémám. Nagyon szépen megköszönném a segítségeteket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15éves vagyok és van egy 12éves öcsém.

faterom külföldön dolgozik és anyámmal vagyunk itthon.

Elég nehezen élünk.

Anyám tuti hogy csalja apám,de hogyan mondjam el neki ? vagy mit csináljak egyáltalán ?


2012. febr. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Ne avatkozz bele a felnőttek dolgába...
2012. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt honnan tudod, hogy megcsalja apádat? Mert gondolom, nem elötted csinálja, minden más meg könnyen lehet félreértés is.


Másrészt a szüleid dolgába ne szólj bele, mert csak rossza teszel vele mindenkinek.

2012. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ELhiszem, hogy rossz érzés és nem tudsz mit kezdeni ezzel az információval. Én a helyedben talán beszélnék anyukáddal, hogy ez biztos-e és hogy készül-e válásra (ebben az esetben a válás lenne a legkorrektebb). Ha azt mondja anyád, hogy nem fog válni, akkor elkönyvelheted, hogy egy hűtlen lotyó. És nehogy őt tekintsd példaképednek.
2012. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a sablonszöveg, hogy ne avatkozzon bele a szülei dolgába? A felnőttek dolgába? Ha az az idióta felnőtt olyan mint egy gyerek és egy kis fszhiánytól már elmegy megcsalni a dolgozó férjét szerintem el kellene mondani az apjának. Ha szétdúlja a családot akkor is. Az anyja egy szánalmas ribanc tipikus nő fajta. A férfi dolgozik ő meg jódolgába a pénzes pasival szexel.
2012. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17:54 eléggé értek a számítógéphez,hogy bármit "lenyomozzak" az,hogy anyám megcsalta apám az 100%
2012. febr. 19. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom mit tegyek.

Egy világ dől össze bennem ha erre gondolok.

Valamit tennem kell ! :(

2012. febr. 19. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélned kéne anyáddal, hogy tudsz a dologról, és hagyja abba, mert nem nézheted tétlenül a dolgot. Az már nehezebb kérdés, hogy el kellene-e mondanod apádnak. Nem tudom, én mit tennék a helyedben.
2012. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én falhoz állítanám. Vagy hagyja abba, vagy beszéljék meg, különben te fogod neki elmondani. Vannak szükségletei, ettől senki sem rossz ember, de ha stikában félrekefél miközben apád eltartja, az oltári nagy gerinctelenség.
2012. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!