Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalja'k meg a pa'rjukat...

Miért csalja'k meg a pa'rjukat a nők?

Figyelt kérdés
A felesleges mondatokra hogy ku-rv @ rib @nc sz@jha nem vagyok kiva'ncsi.
2013. szept. 24. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők elsősorban az elhanyagoltság miatt....de nem testi értelemben (mint a férfiak), hanem lelkileg, érzelmileg elhanyagoltnak érzik magukat...nem udvarol nekik a párjuk..nem szeretgeti, nem foglalkozik velük...és ilyenkor jól esik adott esetben egy másik férfi érdeklődése, törődése, figyelme...
2013. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért? Csalják a párjukat a nők?

Mindegyik?


A nap ostoba kérdése...

2013. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a férfiak a feleségüket: valami olyasmit keresnek, amit otthon, a házasságban nem kapnak meg.
2013. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kapcsolat X idő után hajlamos "ellaposodni", a pasi már nem annyira figyelmes, mint kezdetben. Ez olyan szintre kerül, hogy természetesnek veszi, h. a párja van neki.

Ha fontosabbak a haverok a feleségénél/barátnőjénél.

Ha fontosabb az anyja a párjánál (ezt most olvastam itt ezen az oldalon. Én is így jártam az exemmel.)

Pláne ha másik nő is megjelenik a színen olyan esetben, amikor a pasi nincs elhanyagolva (én jártam így).

Van egy mondás: ha a nő által nyújtott "napsugarat" a pasija nem élvezi, majd élvezi másik pasi

:-D

2013. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!