Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Látszólag mindenem meg van,és nem lenne okom panaszra.Van egy szerető párom,akivel már több mint 1 éve együtt vagyunk,a családom is rendben van,kisebb-nagyobb veszekedésekkel,az anyagiakban nem dúskálunk,sokszor le kell mondanom dolgokról,de már hozzászoktam ehhez.Még suliba járok,idén fogok érettségizni.Körübelül 1 hónappal ezelőtt lehangolt lettem,rossz kedvem volt és van is,sokszor küzködöm a sírással,nincs kedvem semmihez,szó szerint semmihez,úgy érzem,hogy semmire nem vagyok képes,nincs önbizalmam,nem érzem magam erősnek.

Nem tudom miért,de ezt a párommal hoznám kapcsolatba.Mióta vele vagyok nagyon sok barátomat elvesztettem,igazi barátom/nőm már nincs,ő az akire mindig mindenben számíthatok.Nagyon szeretem őt,és ő is engem,jelenleg úgy érzem,hogy belehalnék ha elhagyna,azonban megfordult a fejemben hogy mi van ha pont ő a "problémám"? Egyszerűen ok nélkül elvesztettem önmagam,mintha csak a testem végezné a dolgokat és én valahol el vagyok veszve :(


Tudom,most bizonyára be fognak szólni,amiért nyilván nem tudok mit kezdeni a jó életemmel,másnak sokkal rosszabb.Én ezt tudom.


Segítsetek,mi lenne a megoldás???

19/L


2013. szept. 23. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
hát,nehéz jó tanácsot adni,szerintem beszélgess erről egy pszihológussal is,ő biztosan jobb tanácsot adna neked,de ha úgy érzed,hogy a párod miatt érzed magad rosszul,akkor tartsatok egy kis szünetet
2013. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!