Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg ennyire nehéz...

Vajon tényleg ennyire nehéz megtalálni az Igazit?

Figyelt kérdés

Lányomat egyedül nevelem és összejöttem egy férfivel akinek 2 gyereke van, de az exe neveli őket.

Minden szép és jó volt,már a jövőt terveztük, egyszer csak lelépett.

Szó se beszéd, még a telefont sem veszi fel.

Vajon mennyit kell az embernek szenvednie mire megtalálja azt az embert akivel leélheti az életét?


Bocsánat azért írtam ebbe a témakörbe, mert a szerelem kategóriában csak tizenévesek válaszolnak.



2013. szept. 21. 07:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Kérdező, azt írod mindegyik dobott... Nem ismerlek, és nem akarom a pszichológust játszani, de nekem ebből úgy tűnik, hogy nem tartod túl sokra magad.

Te egyedül is egy teljes egész vagy, nem vagy rászorulva senkire. Ott van neked a lányod, ő a legfontosabb. Milyen már, hogy választás elé állított az apja, hogy vagy ő , vagy a gyerek?! Ez borzasztó. Nagyon erős lehetsz, csak talán hajlamos vagy megfeledkezni róla.

Ajánlom neked Csernus A nő című könyvét. El sem tudom mondani, hogy nekem mennyit segített, amikor én láttam ilyen sötéten ezt az "Igazi"-kérdést. :)

2013. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!