Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar apám mindent rám...

Miért akar apám mindent rám fogni?

Figyelt kérdés
Amikor anyagilag rosszabbul állunk folytom rám fogja,hogy miattam pedig én nem követelözök,mèg egy csokit se kérek..Fél évente anyu vesz nekem egy alapozot 2 ezerért meg egy porpudert 400ft-ért háromhavonta kapok egy szempillaspirált 400ft-ert.Dezodort is 3 havonta kell venni akkor se a legdrágabbat veszem.Tusfürdőnél is nem drágát veszek se a samponnál se a hajbalzsamnál..Bulizni se járok,szóval nem lehetne arra fogni.Annyi,hogy havonta 1000ft elmegyw a tamponra. Mindig persze miattam vagyunk sz*rba..Ő naponta 10 sört megiszik persze a legjobb fajtából mert neki olcsó sz*r nem kell..Meg az is előfordul,hogy vörösborozik naponta...Persze én vagyok a hibás.Meg ,hogy minek kell naponta fürödni erre fogja állandóan... Nem èrtem a felfogását..Azt se veszi észre,hogy akármennyire rám akarja fogni nem tudja mert én rám a reggelin kivül naponta nem kell másra költeni..
2013. szept. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Apád alkoholista. Ezért nincs értelme elemezni, amiket beszél. Beteg. Sajnos jobb nem lesz, csak rosszabb. Sajnálom!
2013. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad! Az alkoholistának csak ő van és a pia. Mindenki más le van sz@rva, mások igényei számára nem fontosak. Még akkor se, ha olyan földi dologról is van szó, mint a fürdés vagy a tampon. Próbálj nem foglalkozni vele, ne állj le vele vitatkozni, ne magyarázkodj, mert felesleges. Te tudod, hogy nem miattad álltok úgy, ahogy, és valószínűleg anyukád is tisztában van ezzel.
2013. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak totál igaza van. Ha apukád megiszik naponta 10 sört és még vörösborozik is, akkor valószínűleg az agysejtjei egy részét már elpusztította, illetve akkor szinte mindig kissé bódult állapotban lehet, nem tudja mit beszél.

Ha már nagyon az anyagiakra akarjuk kiélezni, akkor amiket felsoroltál kb 15-20.000 Ft havonta amit te költesz, és ebbe a kaja is benne van, és kb. 70-80.000 Ft, amit ő költ csak alkoholra. Erről nincs is mit beszélni... Sajnos nem tudsz mit csinálni :(

2013. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert apád rendkívül önző ember, és érzelmileg erősen éretlen ember, valószínűleg teli nő (= anya)gyűlölettel. Az ilyen embernek szinte mindig kell egy bűnbak, akire ráfgohatja azt, hogy miért sz-r az élete.


Ergo: az apád bűnbaknak használ. Ne engedd!

2013. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ráfoghatja
2013. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!