Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem aggódtatok babavállalás...

Ti nem aggódtatok babavállalás előtt?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, és kicsit aggódok, hogy én még nem vágyok annyira gyerekre, pedig szeretek foglalkozni velük, párszor már vigyáztam kis csecsemőre, és nagyon jó élmény volt. De ha arra gondolok, hogy lesz sajátom, félek attól, hogy valamit el fogok rontani, hogy nem leszek jó anya, meg mi van akkor, ha nagyon beteg a baba, vagy valami a torkán akad, jaj, ettől rettegek már most, mert szinte mindenkinek van ilyen sztorija. Ti nem féltetek ilyenektől, mielőtt bevállaltátok a dolgot?
2013. szept. 20. 09:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz, amit írtok, sajnos még nálam se győzte le az anyai ösztön a mostani életemet. Azért aggódok egy kicsit, mert mikor anyukám ennyi idős volt, mint most én, már 7 éves voltam, és ő nagyon vágyott rám. Én sajnos még nem érzem ezt a vágyat, de remélem, fogom, és utána pedig mindent megteszek, hogy jól csináljam.

Kedves utolsó, köszönöm a biztatást! :)

2013. szept. 20. 11:04
 12/12 anonim ***** válasza:

"mert szinte mindenkinek van ilyen sztorija"


Ahogy a hirekben sem mondják soha el,hogy Pistike ma szépen evett,aludt 6 órát egyben,és már ügyesen emelgeti a fejét.De ha fulladozik,és a mentő késve ér kirögtön hirekben lesz.

2013. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!