Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik otthon éltek, nektek...

Akik otthon éltek, nektek mennyit kell belefizetni a költségekbe?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy éve költöztem el otthonról, addig 20.000 Ft-ot adtam haza kp-ba, +6.000 Ft kajajegyet, időnként bevásároltam, és ha kellett, kocsival vittem anyukámat ahova menni akart pl. vásárolni a közeli városba (nem kértem benzinpénzt). Szóval átlagosan 30-35.000 Ft között adtam haza havonta. És értelemszerűen a saját dolgaimat (sampon, tusfürdő, tampon, smink, ruha, fodrász stb.) magamnak álltam, persze volt, hogy anya vett nekem, vagy én vettem neki ami éppen kellett.


Nem kérte, de adtam, mert tisztában vagyok/és voltam is/ anyukám anyagi helyzetével, és tudtam, hogy +1 személy (én) eltartása igencsak megterhelte volna a kasszát.

2013. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukám sose fogadott el tőlem semmit, pedig volt, hogy annyit kerestem, mint ők ketten apukámmal. Pedig, jobb lett volna, ha elfogadja, mert így csak elvertem hülyeségekre és nem maradt belőle semmi.
2013. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Míg nincs munkánk semennyit. Mondta, hogy a netet fizessük már, meg esetleg néha a kajába szálljunk be, de ennyi.
2013. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyit. Fősulira járok, nem dolgozok, nyáron 1-2 alkalmi munka, szórólapozás, fesztiválos munkák, de ezeket magamra költhetem. Itthon lakok, albérletre, kajára nem kell költeni, és haza se kell adnom semmit. Valószínűleg diploma után is maradok itthon, amíg nem lesz annyi összegyűjtött pénzem, hogy el tudjak költözni. Nem fognak kérni semmit a szüleim, ezt már régen megmondták.
2013. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nektek baromi mázlitok van.
2013. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

férjemmel most költöztünk vissza a szüleimhez....szeretnénk félretenni, gyűjteni saját házra (két év alatt előreláthatólag össze is jön), de ezt albérletben nem lehetett megtenni...szerencsémre a szüleim nagyon örülnek, hogy ott vagyunk és semmit nem kell beleadnunk a költségekbe...egy a lényeg, hogy rakjuk félre a pénzünket és teljesítsük álmainkat :)

remek családom van! :)

2013. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a párommal lakom a szüleimnél.Kaja 40ezer+a rezsi fele.
2013. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érettségi után kellett beleadnom egészen addig amíg el nem költöztem, havi 20-30.000 Ft-ot. Ez 10 évvel ezelőtt volt.
2013. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!