Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseg! Mit tegyek?

Segitseg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratommal 2 eve vagyunk egyutt. Az utobbi par honapban elkezdett agresszivan viselkedni velem. Teljesen megvaltozott, gyakran lokdos, huzza hajam. Mar tobbszor megprobaltam elhagyni de rajta kivul tulajdonkepp senkim nincs. A csaladommal evek ota nem beszelek mert alkoholistak. Egyszeruen nem tudok sehova lepni. Mindig elhiteti velem, hogy nelkule egy senki vagyok, mintha szandekosan ki akarna kesziteni. A rendorsegen is feljelentettem, de mivel mindig ugy ut meg, hogy ne haggyjon rajtam nyomot, a rendorseg nem tud mit csinalni. Ezenkivul minden heten bulizni jar 2-3szor, ugyhogy szerintem meg is csal.kerlek segitsetek, mert ugyerzem nem birom tovabb
2013. szept. 14. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát és dolgozzál. Ha magadat tartod el, akkor kezdhetsz lakótársat keresni. Sok sok fiatal keres lányok is lakótársat így kitudod fizetni a lakbér részedet is és független leszel.

Ha gyereketek lesz már semmit nem fogsz tudni tenni.

2013. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt csakaz segít, ha kilépsz a kapcsolatból.


Mi az hogy senkid nincs? Miért nincs? Soha nem szabad mindent felegetn agunk mögött, főleg egy pasi miatt.


Miért nincsen barátnőd, olyan munkatársad, akivel jóban vagy?


Egyedül is teljes egész ember vagy. Talán több is mint egy ilyen emberrel, mint a párod aki az önvecsülésedet elveszi.


Sajnos van több tapasztalatom is a témában. Aposom ilyen embere volt, az anyósom a pszichiátrián is volt miatta, plusz kórházban, mert a kezdeti rángatások eldurvultak.

A párom 10 évesen szaladt a szomszédba a rendőrbácsiért, mert bántja apu anyut...

Már a születése előtt voltak gondok, 4 éves korában költöztek el előszőr, végül gimnazista korában váltak el.

Addig mindig visszament, mert nélküle senki volt azt hitette el...meg hogy megváltozik...


Ez a közelebbi eset...másikat nem mesélem el...


Az a gond ezzel, hogy azt hiszed meg fog változni, és már csqk azt hiszed szereted, és felsz az egyedülléttől. Pedig én vallom hogy maradéktalanul az lehet boldog egy másik emberrel, aki önmagában is az tud lenni.(ezzel sokan vitáznak, de csak egy vélemény)


Tehát én nem értem miért kell neked valaki? Majd lesz, lesz amikor rendbeteszed magad, és már mersz nyitni mások fele.


A, hogy bulizni jár egy dolog, hogy csal az másik, de szerintem égetőbb probléma, amit a lelkeddel tesz.


Rendőrségen feljelented, es még ott élsz! Nekem ez is magas...

Gyere el onnan sürgősen.



Mennyi idős vagy? Hol élsz? Hol dolgozol?(hátha tudunk segíteni)

2013. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekes, hogy senkid sincs! Te egyedül vagy egy személy, egyedül vagy 100%. Nincs szükséged rá.


Keresel munkát, és még ha minimálbér is, társbérletben egyetemistákkal tudnál lakni. Akár külön szobában, nem kell mással aludni. Csak jól körül kell nézni.

2013. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy valaszoltatok. A helyzetemet neheziti, hogy egy eve kijottunk arizonaba, mert a ceg akinek dolgozik felajanlottak neki egy lehetoseget. Boldog voltam, mert nem tudtam hogy milyen is o valojaban. A vizum amit kaptam nem teszi lehetove, hogy dolgozzak igy penzem sincs a repulojegyre. Arra a kerdesre, hogy miert nincs baratom, ismerosom csak annyit, hogy miutan idejottem mar nem tudtam veluk talalkozni, igy szepen lassan eltuntek. Es a legrosszabb az hogy most kezdem csak latni, hogy mekkora bajban vagyok.
2013. szept. 14. 08:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja a masik, hogy en mar nem szeretem, es nem is akarok vele lenni. Nem az a tipusu lany vagyok aki a pofonok utan meg hisz a valtozasban. Mar nem hogy csak nem szeretem, de gyulolom teljes szivembol. A baj ott van hogy akarmelyik hivatalos szervhez fordulok, nem tudom bizonyitani, hogy ver. Igy oksem tesznek semmit.
2013. szept. 14. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel a régi barátokat, és kérj segítséget!
2013. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nagykövetséget!
2013. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első lépés gyűjts pénzt. Ha eddig nem intéztél pénzügyeket, akkor csináld te, a lényeg, hogy forogjon a kezedben a pénz, amiből mindig csípj le egy keveset magadnak. Vállalj feketén munkát, vagy kettőt, csak fele fizut valld be, a többit is tedd el. Neten keresd fel a régi ismerősöket, családtagokat, mond el hogy bajban vagy, hátha tudnak segíteni pénzzel, ötletekkel. Ahol éltek, ott is biztos vannak ilyen segélyszervezetek, ahova fordulhatsz. Nagykövetségre is menj el. A lényeg, hogy ne add fel, előbb-utóbb el tudsz onnan jönni.

Hasonló helyzetben én félretenném minden jóérzésemet és lopnék, csalnék, mindent megmozgatnék ha kell nem egyenes úton, csak hogy hazajöhessek. Fontos, hogy a párod a szervezkedésből ne vegyen észre semmit. Mert akkor lőttek az egésznek.

2013. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!