Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is elítéled ezeket a nőket?

Te is elítéled ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

Sok nő annyira szemtelen, hogy képes egy már házas, illetve párkapcsolatban élő férfira úgy nézni mint aki szingli, pld a kisugárzásával megbabonázni ezeket a férfiakat.

Lehet hogy néhány férfinak unalmas amit otthon kap, és jön egy ilyen nő, aki teszi-veszi magát, és felkelti az érdeklődését.

A környezetemben van is egy ilyen lány, mindenkit elbűvöl a kedvességével, nevetgél, flörtöl össze vissza, és ez szerintem elég zavaró.


2013. szept. 12. 09:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
6%

egy az egyben olyan vagyok én is mint a 16-os válaszoló


nem én nem ítélem el magam e miatt

miért is tenném ?

ha félre érti a pasi vagy tovább gondolja az az ö baja

egy biztos megcsalni nem fogom a párom

viszont magamat sem adom fel csak mert a másik esetleg félre érti

ilyen vagyok ez van ....

2013. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én is mindenkivel flörtölök. De én ezt nem is tudtam, és nem is direkt csinálom. Csak a barátaim mondták, hogy minden pasival flörtölök. Mondtam is, hogy ez hülyeség. De párom is azt mondja, hogy mindenkivel flörtölök. Meg nővérem szerint is pl. az ő pasijával is, de nem veszi zokon, mert ismer, és tudja, hogy nem úgy értem.


NEm értem, mert szerintem csak kedves vagyok. Ez nálam alap, most az hogy ezt más flörtnek veszi, az szerintem fura. De lehet, hogy én vagyok lazább ilyen téren, mert pl . nem okoz gondot, hogy a nővérem pasijának a hajába túrjak viccből, vagy cukkolásból, meg úgy általában sokszor hozzáérek az emberekhez. Pl. a vállukhoz, vagy a karjukhoz. Ez nálam nagyon nem flört. Sőt aki igazán tetszik azzal direkt nem is csinálom, mert zavarban vagyok a jelenlétében :D (ez persze nem vonatkozik a páromra már, csak amíg ismerkedtünk)


-nem tudom, más miért csinál ilyet, de én nem direkt, és nem is tudok másképp tenni, mert önkéntelenül csinálom. De ez is csak fel van fújva szerintem. Ha ronda lennék, senki nem hinné, hogy flörtölök, csak, hogy barátságos vagyok...

2013. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én elítélem, ha tényleg nyomul rá, és szerető próbál lenni.

Ráadásul könnyebb az alkalmi randikon jó nőnek lenni, mint éveken át a mindennapokban otthon.

2013. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%

Gyakran más kérdésekre adott válaszok közt is találok olyat, amiben teljesen másra reagálnak, mint az adott kérdés. Itt pl. nem azt írta a kérdező, hogy a párjának tetszik is amit az ismerős csinál, és flörtölgetnek. Egyszerűen azt írta le, hogy ŐT (kérdező) idegesíti az a nő, aki a párja előtt billeg. A kettő nem ugyan az.

...és igen, engem is nagyon idegesít az ilyen nő, ami nem azt jelenti, hogy nem bízom meg a páromban. Egyszerűen csak felháborít ez a fajta viselkedés. Már maga a szándék is, hogy hogy lehet valaki ennyire erkölcstelen, hogy nézheti ennyire semmibe mások kapcsolatát, hogy nézheti a párja mellett ülő nőt levegőnek, és hülyének. ...és igen is, ha az a l...ó tudja, hogy nős, vagy foglalt férfi, és ott a párja is, ne hajoljon be mély dekoltázzsal a férfi elé, ne kellesse magát, ne tapizza... stb. Mellesleg ezek az "akciók" gyakran nem is a férfinak szólnak, hanem a másik nő bosszantása céljából, amolyan: "én jobb nő vagyok mint Te, és ezt be is bizonyítom". Az ember általában elég rosszul reagál az ilyesmire, legtöbbször sehogy, csak magában fortyog. Legjobb ilyet mindjárt a helyszínen tisztázni.. oda menni egy itallal a hölgyhöz, mosolyogva azt mondani: "itt van igyál Te buta p...a, látom nem férsz a bőrödbe, ez majd helyre tesz!"

2013. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!