Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is elítéled ezeket a nőket?

Te is elítéled ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

Sok nő annyira szemtelen, hogy képes egy már házas, illetve párkapcsolatban élő férfira úgy nézni mint aki szingli, pld a kisugárzásával megbabonázni ezeket a férfiakat.

Lehet hogy néhány férfinak unalmas amit otthon kap, és jön egy ilyen nő, aki teszi-veszi magát, és felkelti az érdeklődését.

A környezetemben van is egy ilyen lány, mindenkit elbűvöl a kedvességével, nevetgél, flörtöl össze vissza, és ez szerintem elég zavaró.


2013. szept. 12. 09:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen esetben, nem is olyan régen mikor egy lány dobta magát a párom előtt, mosolyogva csak annyit mondtam rá célozva: "Nem vagyok hű, csak néha kedves... hozzád és a TÖBBIEKHEZ!" Párom rá is vágta: "hát, ja!" Nevettünk rajta. Nem szabad konkurenciaként tekinteni az ilyenekre. Oka van, hogy neked van párod, neki meg nincsen. Nem kell velük foglalkozni, inkább abba kell energiát fektetni, hogy a férfinek ne legyen unalmas otthon ;)
2013. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 sheex ***** válasza:
84%
Hülyeség nemekre bontani egy ilyen problémát. Itt nem nőről és férfiról szól a dolog, hanem egy emberről. A nőknél is meg a férfiaknál is ugyan úgy vannak ilyenek. De nem mindegy, hogy milyen nemű valaki ha ennyivel elcsábítják? Sosem értettem ezt a nemek kettéválasztása témát. Egyik szidja a másikat, mert nem hűséges. Pedig tök mindegy, hogy milyen nemű. A belsője határoz meg valakit és nem a neme.
2013. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem mondom, hogy elítélem...de az biztos, hogy semmire sem tartom az ilyen típusú nőket.

Oké, hogy a férfi a nagyobb ludas, ha házasság/párkapcsolat mellett képes félrekacsingatni... Na de az a nő is egy értéktelen vacak, aki képes egy nős férfit csábítgatni...

2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

1 -5 leírta a véleményem.

"Könnyű Katit táncba vinni" esete

Ha menne akkor nem kell hozzá csábító, azt akárhol lehet találni, akkor pedig vigyék.

2013. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy elítélendő a viselkedésük, ócska k..rvák ezek.


Viszont az a házas vagy foglalt hapsi sem ér egy fillért sem, akit valami üresfejű fiatal p..nci ennyivel el tud csábítani :) Az ilyen hadd menjen!

2013. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

Én egy nagyon kedves, nyitott nő vagyok, közvetlen...

Szoktam flörtölni is, vagyis én nem annak szánom, de végül is az.

Poénkodás, akár kétértelmű, hülyülés...közvetlenségem okán gyakran megérintek embereket. Nőkkel is hasonlőképpen viselkedek, de ők nem mindig veszik az olyan poént. Kerültem már kellemetlen helyzetbe, volt, hogy a pasi miatt, aki továbbgondolta, volt, hogy a barátnő miatt, akivel sikerült tisztázni pl. Elmondtam,mh milyen vagyok, és rájött,hogy tényleg nem nyomultam a párjára, csak ő féltékenyebb én meg túl nyitott voltam.

Nem változtatok a viselkedésemet akkor sem ha a vőlegényem jelen van. Őt sem zavarja, mert tudja,mhogybszeretem,maztbis, hogy ilyen a természetem. Ha új emberel ismerkedek, akkor amikor lazul a hangulat, akkor azért van,hogy szándékosan megemlítem valamilyen formában, sztorihoz kapcsolódóan, hogy boldog párkapcsolatban élek, csak a félreértések elkerülése végett.


Viszont vannak az illegetős billegetős nők...hát..ha egy párkapcsolatbaélő pasinak ez kell...akkor a párja jobban is jár.



Amúgy nem zavar, mert a férfi van kapcsolatban nem a nő, akit el lehet csábítani, az olyan is...

2013. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Máglyára velük, végül is erkölcsileg a középkorban élünk még mindig.

Ja nem.

Ja de.

2013. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

Neked unalmas otthon a férjeddel?

Akkor ha látsz egy nevető szemű, nyílt mosolyú, helyes pasit, aki adja isten még kedves is, máris elcsábulsz?

Kit lehetne jobban elítélni ebben a sztoriban?

Logikád alapján a srácot, igaz.

Nem téged, aki hűséget fogadott.


A másik ami megütötte a szemem: "kisugárzásával megbabonázni ezeket a férfiakat."

Most ezt végül is irigyled, vagy az az elítélendő, ha egy nőnek van kisugárzása?

2013. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon csúnya dolog kikezdeni egy házas férfivel, de alapjában véve nem lehet ítélkezni a nő felett, aki szingli. Inkább a férfi felett aki nem facér. És itt most nem arról van szó hogy férfi vagy nő, hanem hogy szingli vagy nem. Amúgy egy jól működő házasságba - ahol minden téren (szerelem, szex, barátság) rendben van - nem tud belerondítani semmilyen elbűvölő, nevetgélő nőcike, vagy semmilyen jóképű udvarló sem.
2013. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Véleményem szerint akit el lehet csábítani egy kis flörttel,az annyit is ér.Másfelől persze az ilyen mindenkire nyomulós nőcskék sem érnek egy forintot sem,de igazából a probléma forrása nem ők,hanem az a pasi,akinek egyáltalán kellenek amellett,hogy elvileg kapcsolatban él.
2013. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!