Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá mit akar,...

Hogyan jöhetnék rá mit akar, házas pasi?

Figyelt kérdés
barátkozni akar velem ,vagy többet akar,milyen jelekből viselekdésből tudhatnám meg? Én 20éves vagyok Ő meg 35éves

2013. szept. 11. 15:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%
Nincs szükség semmilyen jelre. Szexuális kapcsolatot akar, szinte biztos. Ha ennél többet, mondjuk egy titkos párkapcsolatot, akkor sem valószínű, hogy elválik a feleségétől, mert akkor már megtette volna, és nincs kifogás! Normális életet nem fogsz tudni élni vele.
2013. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem van barátság férfi és nő között. Tudom én férfi vagyok 38éves.

Az én megtörtént eseteim a következőek.:

1. Baromi ronda a nő olyan, akit bottal sem piszkálnál meg, viszont jó fej. (tipikus munkahelyi haverság)

2. Teljesen rendben van a nő külsőre, viszont szimplán elképesztően szétcsúszott, de aranyos meg jókat süt főz, segít takarítani stb. Cserébe én meg meghallgatom, hogy miért éppen mi fáj neki.

3. A nő nagyon nagy rüfke, de haverkodni jó. Sosem vonzottak a mindenki számára megkapható lányok, viszont haverkodni szerettem velük. (kocsmázni, rendezvényekre járni, koncertre, stb.)

4. Gyermekkora óta ismerem, együtt jártunk suliba, és évente egyszer összefutunk dumálni kivel mi történt.

5. Szomszéd kislány, akiből időközben nagylány lett, de mindennap átjön benézni a hűtőbe, meg beszélgetni stb. ő kicsi marad mivel megszoktam hatévesen, és mindig apapótléknak használt, az hogy felnőtt és elmúlt 20 ilyenkor nem igazán tűnik fel.


Bármi más eset az elégé egyértelmű szerintem.

Mondjuk én nem vagyok nős mert akkor a 2-3 kategória kiesik, nem illik megtartani.

A 15 év korkülönbséget meg kicsit soknak találom.

2013. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2013. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2013. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!