Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá mit akar,...

Hogyan jöhetnék rá mit akar, házas pasi?

Figyelt kérdés
barátkozni akar velem ,vagy többet akar,milyen jelekből viselekdésből tudhatnám meg? Én 20éves vagyok Ő meg 35éves

2013. szept. 11. 15:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Na vajon mit akarhat egy házas,35 éves pasi,egy 20 éves,fiatal csajtól?


Biztos barátkozni,beszélgetni,esetleg bemutatni a családjának,közös programokat szervezni,kirándulni együtt.....


pffff

2013. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Mire egyértelmű bizonyítékod lesz róla, hogy mit akart, már mindegy lesz...

Én is 20 vagyok. DE: lehetünk bármilyen érettek/jófejek/kedvesek, egy házas férfi - jó esetben - nem kockáztatná a házasságát egy 20 éves lány szimpla "barátságáért". (Mert a barátkozásból gyakran több lesz. Minden félrekefe "csak beszélgetünk"-kel kezdődik.)

2013. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Hát figyelj, ha nem kettesben, titokban akar veled beszélgetni, hanem a feleségével és a te fiúddal közös progrmokat szervez, akkor megeshet, hogy tényleg csak barátkozni akar, de nkem valami azt súgja, hogy nem ez a helyzet, ugye?
2013. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
egy két patront belédrak aztán annyi
2013. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
#14, azért ugye nem kell mindig saját magából kiindulni az embernek... én pl. azért beszélgetek sok esetben szívesen a fiatalabb generációk tagjaival, mert a saját korosztályom tagjai begyöpösödött konzervativizmusától sikítófrászt tudok kapni, és nagyon nem akarok eljutni a "o tempora, o mores - bezzeg a mai fiatalok" - szintre...
2013. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Mit csinál pontosabban a pasi?


Kicsi az esélye, hogy csak barátkozni akarna.

2013. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%

Szeribtem butaság, hogy egy 40-es házas pasi csak hátsò szándèkok miatt barákozna egy huszonèves lánnyal. Diákkènt több helyen dolgoztam hosszù távon ès abszolút jóban voltam ezzel a 35-40 èves korosztállyal. Velük ebèdeltem, velük trècseltem szünetben, mèg egy-kèt sikamlósabb poènt is ellöttünk, mègse közeledtek felèm soha fèlreèrthetöen, pedig szerintem egoizmus nèlkül elmondhatom, hogy jó csajnak szítik.


Hozzáteszem, èn sem voltam soha fèlreèrthetö, ès egyikükkel sem flörtölyem. Ezek ellenère máig van olyan, akivel jóban vagyol :)

2013. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

"Olyan szomorú lettem ezektől a válaszoktól, de tényleg.. egy lányt tényleg csak egy okból lehet kedvelni?"


Vagy ha sok pénze van...

2013. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
ha soha nem találkoztok működhet barátilag
2013. szept. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Fel kéne ébredni a Csipkerózsika-álmodból,aztán elgondolkoni egy kicsit.Érett,felnőtt,harmincx éves,házas pasiról beszélünk.Nyilván tetszik neki a friss pipihús.Lefordítom:párszor jól megd..g,aztán szevasz!
2013. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!