Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lesz ez így? Mikor...

Meddig lesz ez így? Mikor nyugszik már meg?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, házasságról, családról, gyerekről beszélünk. Csak 20 éves és tudom, hogy ezekhez mind fel kell nőnie, ha egy hónapot együtt vagyunk és csak egymással találkozunk, mindent együtt csinálunk, akkor utána egy hétig, két hétig rám sem néz, alig beszélünk, csak a barátaival van, kimarad éjjel, iszik, lehet, hogy csajozik is, legalábbis a barátainak felvág csajos szövegekkel, de úgy érzem ezeknek nem sok valóság alapja. Kértem már, hogy menjen el akkor, mikor együtt vagyunk, én is elmegyek és este újra találkozunk, együtt alszunk, de nem, ha ott vagyok és akkor hívják a telefont sem veszi el, mondván, hogy velem akar lenni, nem velük. Meddig lesz ez így? Hány év még, hogy lenyugodjon? Nem akarom ezért elhagyni, mert tudom, hogy felnő majd egy kapcsolathoz és akkor a barátaival való találkozást nem így fogja intézni, de mikor?
2013. szept. 9. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az én exem is hasonló típus :) 5 évet voltam vele, 18 voltam, amikor összejöttünk, ő 22. Ugyanezeket csinálta, mint a te párod. Pluszban képtelen volt egy normális munkát keresni magának, ő nem volt hajlandó 9 előtt kezdeni melóban, pl :D Mentek az évek, elkezdtem gondolkodni, hogy lassan családalapítás, stb...Akkor megijedt, hogy lelépek, és megkérte a kezemet, de közölte, hogy 30 éves korom előtt nem lesz gyerek, ne is álmodozzak. Kiderült, hogy megcsalt, mert unatkozott(!), amíg én melóztam 2 helyen, meg egyetemre jártam...És még akkor se léptem le! Aztán egy vita elfajult annyira, hogy a falhoz vágott, és meg akart ütni...Akkor szakítottam vele, de utána

visszafogadtam, tudom, vascső...aztán fél évre rá kikísért a buszhoz, de akkor már éreztem, hogy vége...Nem kerestem, teljesen kizártam az életemből, így sikerült kilépnem. Nem mondom, hogy veled is ez lesz, de én pl nagyon megbántam már, hogy rá pazaroltam időt, főleg ennyit :( A férjemmel már finoman 1 hónap után beszéltünk ezekről a témákról, most augusztusban, 2 év 3 hónap után össze is házasodtunk :) Egy szónak is száz a vége. Amíg boldogságot ad, és örömöt, addig maradj vele! Ki tudja mi történik pár év múlva :)

2013. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!