Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lesz ez így? Mikor...

Meddig lesz ez így? Mikor nyugszik már meg?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, házasságról, családról, gyerekről beszélünk. Csak 20 éves és tudom, hogy ezekhez mind fel kell nőnie, ha egy hónapot együtt vagyunk és csak egymással találkozunk, mindent együtt csinálunk, akkor utána egy hétig, két hétig rám sem néz, alig beszélünk, csak a barátaival van, kimarad éjjel, iszik, lehet, hogy csajozik is, legalábbis a barátainak felvág csajos szövegekkel, de úgy érzem ezeknek nem sok valóság alapja. Kértem már, hogy menjen el akkor, mikor együtt vagyunk, én is elmegyek és este újra találkozunk, együtt alszunk, de nem, ha ott vagyok és akkor hívják a telefont sem veszi el, mondván, hogy velem akar lenni, nem velük. Meddig lesz ez így? Hány év még, hogy lenyugodjon? Nem akarom ezért elhagyni, mert tudom, hogy felnő majd egy kapcsolathoz és akkor a barátaival való találkozást nem így fogja intézni, de mikor?
2013. szept. 9. 12:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2013. szept. 9. 12:31
 12/21 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, félregépeltem.
2013. szept. 9. 12:32
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, mint ahogy írtam is, erre nincs semmiféle szabály, és garancia, hogy akármikor is meg fog változni. Említett 36 éves pasi ugyanúgy él, mint 23, 26, 30, 33 évesen. Nem változott semmit, hiába lett idősebb. Van, aki nem lesz komolyabb az évek előrehaladtával, van aki igen. Ezt nem lehet megjósolni. A kérdés, hogy te hogyan akarsz élni. Mert ha nem így, akkor el kell gondolkodnom, mi van abban az esetben, ha pl vársz 3-4 évig, és még mindig nem változott semmi. Megéri-e, ez itt a kérdés.
2013. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
gondolkodnom = gondolkodnod, bocsi, gyorsan írtam
2013. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Többieknek igazuk van. Aki hülye az az is marad. Ne pazarold a legszebb éveidet egy hülyére.
2013. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

ugyan már 20 évesen mit akarsz te még családot éld az életed és vedd észre,ohgy nem vgay neki olyan fontos,ohgy veled alapítsa meg élete családját ha így viselkedik veled... éljetek és lépj tovább

tojáshéj a fenekeden álmodj csak+!

2013. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen a legtöbb férfi még egy komoly párkapcsolatra is éretlen, nem hogy házasságra, gyerekekre. Vannak persze kivételek, de ritka.

Azt, hogy a te párod mikor fog megkomolyodni, sajnos előre nem lehet tudni. Az is lehet, hogy pár év múlva, de az is lehet, hogy csak közel a harminchoz. Ahhoz, hogy elhagyja ezeket a pár napig-hétig feléd sem néz időszakokat mindenképpen érnie kell még, és ezt nem lehet és nem is szabad nála erőltetni.

Magam részéről úgy látom, hogy harminc körül érik be igazán egy nő is meg egy férfi is ahhoz hogy házasságot és gyermeket vállajon, anélkül, hogy az kudarcba fulladna.

Viszont neked azt tanácsolom, hogy addig maradj vele, amíg neked jó, szerintem ne gondolkozz olyanba se, hogy pl. vársz még max 5 évet aztán elhagyod, mert az mind elvesztegetett idő lesz. Egyszerűen nem vagytok azonos érettségi szinten, a jövő bizonyos állomásait nem ugyanakkorra tervezitek.. stb. Ha számodra nem kielégítő a kapcsolat teljesen, és a közös fejlődés, akkor azonnal lépni kell, nem pedig 5 év múlva.

2013. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

1, 20 évesen teljesen felesleges ilyenekről beszélni, sőt hiba is

2, ne arra építs, hogy megváltozik. Lehet, hogy nem fog.

2013. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok még családot, évek múlva akarok csak, egy szóval nem írtam, hogy most akarok hozzámenni, vagy most akarok neki gyereket szülni. Azért nem vagyok neki elég fontos, mert 20 évesen nem csak a szoknyám mellett ül? Engem bánt az, hogy így viselkedik és fáj, de közel sem olyan okok és indokok miatt, amiket itt egyesek leírnak. A normális válaszokat köszönöm.
2013. szept. 9. 12:46
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kiszámíthatatlan. Lehet, hogy 5 év, lehet, hogy 10, lehet, hogy soha. Maradj vele együtt, ha jól érzed magad és boldog vagy mellette. Ha nem így érzel, akkor nem érdemes várnia azért, mert van benne lehetőség. Mindig olyannak fogadj el valakit, amilyen, és sose alapozz arra, hogy "majd megváltozik..." Persze az emberek folyamatosan változnak, de hogy milyen szempontból és milyen irányba...
2013. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!