Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lesz ez így? Mikor...

Meddig lesz ez így? Mikor nyugszik már meg?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, házasságról, családról, gyerekről beszélünk. Csak 20 éves és tudom, hogy ezekhez mind fel kell nőnie, ha egy hónapot együtt vagyunk és csak egymással találkozunk, mindent együtt csinálunk, akkor utána egy hétig, két hétig rám sem néz, alig beszélünk, csak a barátaival van, kimarad éjjel, iszik, lehet, hogy csajozik is, legalábbis a barátainak felvág csajos szövegekkel, de úgy érzem ezeknek nem sok valóság alapja. Kértem már, hogy menjen el akkor, mikor együtt vagyunk, én is elmegyek és este újra találkozunk, együtt alszunk, de nem, ha ott vagyok és akkor hívják a telefont sem veszi el, mondván, hogy velem akar lenni, nem velük. Meddig lesz ez így? Hány év még, hogy lenyugodjon? Nem akarom ezért elhagyni, mert tudom, hogy felnő majd egy kapcsolathoz és akkor a barátaival való találkozást nem így fogja intézni, de mikor?
2013. szept. 9. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan 36 éves férfit, aki még mindig nem nőtt fel. És ismerek olyan 20 éves srácot is, aki felelősségteljes, komoly és megbízható. Erre nincs szabály.
2013. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elnézést, 'valóságalapja.'
2013. szept. 9. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát nézd... Nagyon sok ember beszél házasságról, gyerekekről, mégtöbbnek van is, de viszonylag kevés az, aki valóban alkalmas rá.

Az, hogy "két hétig rám sem néz, alig beszélünk, csak a barátaival van, kimarad éjjel, iszik, lehet, hogy csajozik is, legalábbis a barátainak felvág csajos szövegekkel", szerintem nem feltétlen éretlenség kérdése. Ez taplóság. Azt meg ritkán növik ki.

Szép dolog, hogy terveztek, de ha még 5-8 évig nem "növi ki", le se sz.r téged, akkor meddig vársz rá?


Amikor hozzád van kedve, a barátait szarja le, amikor a barátaihoz, akkor meg téged. Nem fáj neked? Az se, hogy valószínűleg csajozik?

2013. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Én is arra várok, hogy a párom megkomolyodjon. Mi már együtt élünk, 1 hét ismertség alatt össze költöztünk. Ő van, hogy havi 1-2x a haverjánál, vagy rokonánál alszik. Találkozni pedig majdnem mindennap találkozik velük. Jelenleg nincs munkája sem vagy 4 hónapja.... Válogat is a munkák között, pedig nem állunk olyan jól anyagilag.

Ő 26 éves, én 19 vagyok- jelenleg én tartom el őt. én vagyok a nő

2013. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet, hogy kettő lányt tart egyszerre, hol nálad, hol a másik csajnál? És egyikőtöknél sem veszi fel a telót?


Azt kell átgondolnod, hogy jó-e ez így neked. Hogy tényleg így képzeled el a jövődet, vagy másként?

2013. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Ti amúgy minek is jártok, ha már két év után valószínűleg megcsal, de mindenesetre rádunt?


"Meddig lesz ez így? Hány év még, hogy lenyugodjon"


Jegyezzétek már meg, hogy ilyen nincs, hogy valaki MAJD FELNŐ egy kapcsolathoz! Vagy komolyan gondolja és az elejétől úgy viselkedik, mert úgy érzi jól magát, vagy nem! És aki nem, arra feleséges várni hogy majd megváltozzon, mert NEM FOG! Hiú ábránd, önmagad becsapása ez, és te is tudod!

2013. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy csajozik, azt írtam lehet, ne erősítsük azokat a problémákat, amik nincsenek, vagy legalábbis közel sem biztos, hogy vannak. Ha a barátaival van, ilyen szövegeket mondd, hogy de jó lenne Spanyolországban lakni, mert ott ilyen, meg olyan jók a nők és milyen jó lenne velük ezt, meg azt csinálni, erre gondoltam. Amikor ezek a hetek vannak, naponta egyszer ír, hogy szeret és hiányzom neki, megkérdezi milyen napom volt. Nem szeretnék és nem is fogok 5 évet várni rá, 5-nél többet pedig végképp nem, a türelmem nem határtalan, csak kíváncsi voltam, hogy mire számíthatok. Egyébként de igen, nagyon fáj, hogy így kezel engem és a barátait is, hogyha én vagyok, akkor szóba sem áll velük, ha Ők vannak, akkor velem nem akar lenni.
2013. szept. 9. 12:21
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs másik csaj, mindig tudom, hogy kikkel és hová megy, ismerem a barátait és nincs olyan, hogy nekem nem veszi fel a telefont, mivel én nem hívom, amikor tudom, hogy a barátaival van.
2013. szept. 9. 12:22
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem így képzelem el a jövőmet, ezért is tettem fel a kérdést. Még egyszer leírom, hogy nem csalt meg, nem így értettem a csajozást, csak látom, ezt senki sem akarja felfogni, ha megcsalna, vagy megcsalt volna, nem gondolkoznék, vagy várnék tovább. Éppen elég problémám van így is, nem kell még újakat gyártani. Nem gondolom, hogy az én kedvemért fog megváltozni és ezt nem is várom el, azt hittem vagy hiszem a válaszok ellenére is, hogy később, ha majd felnőttebb lesz nem lesz arra szüksége, hogy egy hétig folyamatosan a barátaival legyen és, hogy a velük való kapcsolatát így intézze, hogy majd felfogja, hogy amikor együtt vagyunk, egy helyen alszunk is el tudunk menni órákra találkozni másokkal külön, hogy nem csak így lehet intézni a dolgokat.
2013. szept. 9. 12:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy 20 évestõl, aki még álmodozik a jövõjérõl, nem egy formák a fiuk sem, mint ahogyan a lányok sem. Te hány éves vagy?
2013. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!