Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek rám tekintette...

Miért nincsenek rám tekintettel? :S

Figyelt kérdés
Egy időre haza költöztem a szüleimhez de asszem hiba volt. Velem együtt hatan lakunk itt mondjuk apám meg a tesóm férje keveset vannak itthon és én is de amikor itthon vagyok nem hagynak aludni se meg semmi. 4 napja alig aludtam valamit mert dolgozom és nem lehet, most végre haza értem reggel de este már mennem kell és jó lenne végre aludni csak anyám főz, közben beszélgetnek és zavar mert hangosak. Párszor rájuk szóltam de csak 10 percig bírnak csendbe lenni oszt felriadok megint. Miért nem lehet megérteni hogy aludni akarok? Kezdek ideges lenni...
2013. szept. 8. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy füldugót.

Ne várd el, hogy majd több ember néma csendben lesz nappal egy miatt.

2013. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor se kéne kiabálni. Nem süket itt senki.
2013. szept. 8. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetnek vagy kiabálnak?

Egyébként én is úgy gondolom, hogy segíts magadon, füldugó, ilyenek. Sajnos nem kérheted őket arra, hogy ne éljék az életüket.

2013. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!