Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez hogyan változta...

Miért lehet ez hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

leirom bővebben.

egyszerüen nincs türelmem senihez mindenkivel kiabálok,a gyerekeimhez sincs már.

Türelmetlen vagyok, nagyon és zavart.

aludni nem tudok,azért azt hozzá teszem hogy van 2 gyermekem,és amiota megvannak én vagyok velük!

APJUK HA UGY GONDOLJA ELMEGY ÉS ITT HAGY EGYEDÜL ÉN MEG A FALRA MÁSZOK IDEGEMBE.

Néha azt kivánom bár eltudnék menni valahova de nem tudok mert nincs i vigyazzon rajuk.

AZ egyik 3 éves mig másik 1 éves.

Nem tudom hogyan kezeljem ezt más anyuka örömmel neveli gyermekét de én nem vagyok az. Ez bánt nagyon mert ugy érzem megbutam mint anya.

SEGITSETEK TANÁCSAL NEKEM.



25.


2013. szept. 6. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Tedd ki a párod és keress egy olyan társat, aki boldoggá tesz. Csinálj minél több olyan programot a gyerekekkel, ami feltölt érzelmileg. Mókázz velük, sétáljatok nagyokat.... Keress barátokat, akikkel megbeszélheted a gondjaid. A gyerekeid csak rád számíthatnak, szeretned kell őket és normálisan bánni velük, ha azt akarod, hogy egészséges felnőttek legyenek, és boldog gyerekek.
2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jó időbeosztás csodákat tud tenni mind neked, mind a megtépázott lelkivilágodnak és a gyermekeidnek is. Még van esélyed hogy összekapd magad.
2013. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törődj bele, hogy ilyen a férjed. Ha anyagilag rendben vagytok, mindig gondolj arra, hogy másnak nagyobb bajai is vannak.

Fogadd el, hogy ilyen a férjed, próbálhatsz ugyan a lelkére beszélni, de ha nem megy, akkor koncentrálj az egyéb élet adta örömökre. Hogy egészséges vagy (remélem így van), van mit enni, tudsz erre-arra költeni, pl. egy szép ruhára (remélem ez is így van).

Na, meg hogy vannak gyerekeid. Másnak ez sem adatik meg.

2013. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden anya más és minden gyerek is. Van olyan kicsi, akivel könnyebb és van olyan, akivel szinte a nap 24 órájában foglalkozni kell.

Két pici mellett mindenképpen nehéz. Arra lenne szükséged, hogy a gyerekek nélkül töltődj, mert hiába viszed őket magaddal, az nem ugyanaz. Néha kell egyedül is lenni, vannak emberek, akik ezt az átlagnál jobban igénylik. A csendet, a befelé figyelést, vagy csak egyszerűen azt, hogy végre csak saját magukra kelljen figyelniük. Ettől nem szeretik kevésbé a gyerekeiket, csupán a jogos igényüket szeretnék érvényesíteni, hogy nem csak anyák, de emberek is. A férjed ezt kiválóan megoldja, egyszerűen ott hagy velük és feltöltődik, de Neked erre nincs lehetőséged.


Én a helyedben kész tények elé állítanám a férjem. Mielőtt hazaér, elkészíteném a gyerekek számára legfontosabb dolgokat, bár megjegyzem, ezt ő is simán megteheti és egyszerűen közölném, hogy most én megyek el tornázni, sétálni, vagy amihez éppen kedvem van. Választ sem várva rácsuknám az ajtót.

Ha nem akarsz ilyen "drasztikus" megoldáshoz folyamodni, akkor bébiszitter. Bár éppen ideje, hogy az apjuk is megtapasztalja, milyen "egyszerű" két picivel a négy fal között.

Szóval kérdező, nem Veled van a baj, hanem azzal, hogy nem adsz magadnak lehetőséged a feltöltődésre, gyerekmentes órákra, pedig ez a megoldás kulcs. Állj a sarkadra, mert még jobban ki fogsz készülni. És ne legyen lelkiismeret furdalásod, ettől Te ugyanolyan jó anya vagy.

2013. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!