Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "utáljam" ki a párom...

Hogy "utáljam" ki a párom biciklijét a lakásból?

Figyelt kérdés

Panelben lakunk és a párom az előszobában tárolja a biciklijét. Ami egyrészt azért zavar mert sok helyet foglal,potyog róla a sár meg a kosz. Nemrégiben kaptunk egy új cipősszekrényt egész alakos tükörrel,ami gyakorlatilag használhatatlan mert nem lehet hozzáférni. Másrészt hamrosan lesz egy kiskutyánk akinek az előszobában szeretném kialakítani a helyét,amit ugye a bicikli miatt nem tudok plusz félek,hogy rádőlne.

A történethez hozzátartozik,hogy mikor ideköltöztünk egy vendégségbe érkező ismerős biciklijét 2 óra alatt ellopták a lépcsőházból(nem a tárolóból). Azóta beszélgettem a szomszédokkal és elmondásuk szerint nekik a TÁROLÓBÓl még soha semmi nem tűnt el.



2013. szept. 6. 18:57
1 2
 1/19 acelsziv ***** válasza:
Próbálj meg értelmesen beszélni a pároddal erről.
2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Én sem tartanám a bringámat a tárolóban, de a kutyámat sem egy két négyzetméteres előszobában (gondolom nem élheti be a panelt...).

valami ilyesmi kellene nektek, esetleg csak egy kerekénél fellógatva, de láttam olyat is, hogy az ablakon lógatták ki, hasonló tartókkal, biztonságos karabínerekkel.

[link]

2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Panelba NEM kell kutya! A biciklit, ha zárható a kamra, oda kell betenni.
2013. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg egy fali biciglitartó.

[link]

2013. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Természetesen vagy már ezerszer átrágtuk a témát,de nem jutunk egyről a kettőre. 2.válaszoló köszönöm a tippet, a párom is valami ilyesmit akar,de már lassan 1 éve ígérgeti,hogy megcsinálja,de azóta se történt semmi. A kutya egyébként bejöhetne mindenhova csak a tálkái lennék a bicikli helyén. Abba meg nem menjünk most bele,hogy való e panelba kutya vagy sem,mert szerintem megfelelő mozgással tökéletesen jól ellene,de gondolom egyeseket semmilyen érvvel nem lehet meggyőzni...
2013. szept. 6. 19:14
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket,majd megmutatom neki,hátha kedvet kap egy kis szerlgetéshez vagy a végén megcsinálom én :)
2013. szept. 6. 19:17
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

"gondolom egyeseket semmilyen érvvel nem lehet meggyőzni..."

mondod te. :P

Márpedig a biciklit a lakásban kell tartani, ha biztonságban akarjátok tudni. Be lehet tolni az egyik szobába is, nem kell hogy az előszobában foglalja a helyet, vagy a gardróbba, vagy az étkezőasztal helyére, a lakástól függ.

2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Második vagyok. Igen, egy jobb bringát, az ember nem tesz közös tárolóba. Egyrészt, mert drága cucc, másrészt, mert kötődik hozzá érzelmileg.

Kutya ügyben: nagy kutyás vagyok, szerintem vannak olyan kistestű (szuperkistestű) ebek, akik rendszeres sétáltatás mellett, jól érezhetik magukat egy panelban is. (Kérdező, javaslom neked esténként Ottoson-játékokat, hogy agyban is lefárszthasd a kutyót, ráadásul remek móka)

A szereléssel pedig szerintem várd meg, aki felfúrja a linkelt, vagy bármilyen akasztót (egymás közt szólva bármilyen akasztó megteszi, ami erős és a vázat biztonságosan fogja).

2013. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Panelbe való kutya, amennyiben kifejezett ölebről van szó! A bringa viszont nem való oda. A tárolót kell biztosan zárhatóvá tenni és akkor tuti nem lesz gond!
2013. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
19:33 A bicikli nem büdös, és nem sárosabb, mint egy cipőtalp. Kutyát se ellenzem, valakinek arra van igénye, de lássuk be, annak van némi szaga.
2013. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!