Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szabad, lelki...

Hogyan lehetnék szabad, lelki szabad? (többi lent) 21F

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet hogy a családom,de főleg a testvérem mindenbe beleszól,vagy beleakar szólni hogy mit,mikor,hogyan tegyek!!Örökké megkell felelnem neki!Most már olyanroncs vagyok,hogy bármit is csinálok,mindig előbb mérlegelek,hogy ez jó e a tesómnak!Jóformn nem hagy élni,tényleg mintha valami óvodás lennék!Nem vagyok elég idős de azért a korosztályomhoz képest érettebb gondolkodású vagyok!!Mit csináljak hogy szabad legyek,mert qurvára kezd kikésziteni ez a helyet?

2013. szept. 6. 11:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ne vicceskedjünk kérem szépen, én anno, mint 17 éves kislány költöztem el otthonról és mentem dolgozni, hogy fent tudjam tartani az albérletem. Szerezz munkát, és valakit, pl. egy függetlenedni vágyó havert magad mellé, aztán együtt béreljetek ki egy lakást. Önálló életet kell 21 évesen élni, és könnyebb, mint a tesódhoz+szüleidhez alkalmazkodni. Tudod, én megfulladtam volna ha nem költözöm akkor el.
2014. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!