Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szabad, lelki...

Hogyan lehetnék szabad, lelki szabad? (többi lent) 21F

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet hogy a családom,de főleg a testvérem mindenbe beleszól,vagy beleakar szólni hogy mit,mikor,hogyan tegyek!!Örökké megkell felelnem neki!Most már olyanroncs vagyok,hogy bármit is csinálok,mindig előbb mérlegelek,hogy ez jó e a tesómnak!Jóformn nem hagy élni,tényleg mintha valami óvodás lennék!Nem vagyok elég idős de azért a korosztályomhoz képest érettebb gondolkodású vagyok!!Mit csináljak hogy szabad legyek,mert qurvára kezd kikésziteni ez a helyet?

2013. szept. 6. 11:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

igen 21 vagyok te nagyokos!ne itélkezz felettem,mert nem ismersz!a felkiáltójelből meg miért indulsz ki?


lehet hogy te egy aranybölcsőbe született kis úrfi vagy,és könnyű okoskodnod!

2013. nov. 1. 11:05
 12/21 anonim ***** válasza:
azért itt van más lehetőség is. ez a részükről egy rossz szokás, amiről le lehet őket szoktatni. fel kell boritani a rendszert. hogy pontosan hogyan az sokféleképpen oldaható meg s a másik féltől is számit. a határozottság gyakran meglepi az ilyen embert, de nem mindenkit. az fontos hogy nem szabad belebonyolódni ilyen vitába, mert valószinüleg nem lennél képes jol kijönni belőle. (ha képes lennél, akko rnem alakulna ki a vita). inkább a határozott "nem" lehet a jó válasz. vagy hogy nem folytatod a cselekményt amibe beleköt hanem távozol. ha ujra és ujra kialakul hogy nem kap pozitiv visszajelzést, leállhat. ha azonban olyan sulyossá válik a helyzet, hogy nem vesz emberszámba, megsért, megaláz, erre valóban csak az a megoldás ha megszakitod vele a kapcsolatot, ez azonban ténylkeg csak hosszutávon oldható meg. nkem van olyan rokonom, akivel ez a probléma csak a halálával oldodott meg, s képzelheted, nem voltam boldog az ilyen szabadságtól...
2013. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

21 éves férfi vagy? Vagy inkább egy 21 éves betoji, buta kisfiú?


A lelki szabadsághoz legelőször is akaraterő kell és nemet mondani tudás. Fogd a motyódat és költözz el. Ennyi.

2014. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13-as voltam, csak most látom a legutóbbi brutál durva válazsodat, ami nagyon sokat elmond nekem rólad:


igen 21 vagyok te nagyokos!ne itélkezz felettem,mert nem ismersz!a felkiáltójelből meg miért indulsz ki?


"lehet hogy te egy aranybölcsőbe született kis úrfi vagy,és könnyű okoskodnod!"


Emiatt módosítom a szöveget: olyan buta és olyan gyönge ember vagy, hogy te soha nem leszel lelkileg szabad. Ma megszakadsz sem.

2014. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
* ha megszakadsz sem
2014. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Beszélni azért mindig könnyebb mint megélni a helyzetet. Én is megfelelési kényszert szívtam az anyatejjel is magamba, úgyhogy tudom miről írsz kérdező. De ha a 4-es kommentjében leírtakat követed, akkor van esélyed megszabadulni a kötelektől először is az agyadban aztán a többi már gyerekjáték. Sok sikert!
2014. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy gyenge vagy és képtelen vagy felvállalni a konfliktusokat, amik abból adódnának, hogy ellentmondasz, vagy a saját akaratod szerint cselekszel.

Ha elhatároztál valamit és érzed, hogy az jó neked, akkor tarts ki mellette minden körülmények között. Végül is mi történhet? Így is, úgy is veszekszik veled, akkor most legalább szedd össze magad és legyen tartásod! Ne holnap és ne máskor, hanem MOST!.

Azonban minden törekedj az egyensúlyra, mert nem lehet mindig győzni sem. Az építő kritikát is el kell tudni fogadni, úgy tűnik, te átbillensz a túloldalra és kivetkőzöl magadból. Szóval türelem és kitartás és főleg emberi tartás!

2014. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. jún. 7. 09:59
 19/21 anonim ***** válasza:
21 éves vagy. menj dolgozni,költözz el. mi az h ez azért nem úgy megy? ha meg otthon laksz és a családod eltart akkor bizony alkalmazkodnod kell! amúgy kizárt h 21 vagy és fiú már ne is haragudj inkább 17 nek és lánynak gondollak a stílusból
2014. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?Miért akarsz megfelelni a tesódnak?Tégy azt amit akarsz mert nem parancsolgathat neked.
2014. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!