Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben ha így szeretnétek?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem pár napja. Előtte kért néhány nap szünetet, hogy át tudja gondolni, de a megadott határidő előtt egyik pillanatról a másikra, elég dacos hangnemben megírta, hogy legyen vége. Azóta sem találkoztunk, én közben elköltöztem. A szíktás másnapján még írogatott, ami kiadkadtam, hogy ha nem akar tőlem semmit, akkor ne írkáljon szomorú fejeket, meg hoögy hiányzom, de jobb lesz így mindkettőnknek, meg ilyenek. Ezen megsértődött, írta, hogy igazam van és elnézést hogy mert írni, azóta nem is írt semmit. Az egyik barátjával találkoztam, aki elmondta, hogy tőle kért tanácsot, hogy mit tegyen, folytassa-e, de tette mindezt egy nappal a szakítás után, ami legalábbis érdekes. Azóta pedig a barát kérdésére, miszerint végleges-e a szakítás, a válasza: háááát...azt hiszem... És még annyit mondott neki, hogy lelkiismeret furdalása van, mert tudja, hogy nagyon szeretem. Sokat veszekedtünk, többnyire miatta, amit ő be is látott. Nekem meg közben rendeznem kéne az életemet, mert a költözés miatt eléggé kaotikus minden, de nagyon szeretem, és nyilván szeretném, hogy meggondolja magát. Iszonyú makacs és dacos pasi, szóval nem nézem ki belőle, hogy ha egyszer azt mondja hogy vége, akkor ha rájön, hogy rosszul döntött, megkeres, inkább atomjaira széthullik. Nyilván eszemben sincs megalázkodni, de szerintetek annyi belefér, hogy küldjek neki egy dalt üzenetben? Aztán ha arra nem reagál, vagy nem úgy, akkor értelemszerűen hagynám a fenébe. Több évig voltunk együtt, rengeteg dolgon keresztülmentünk és tényleg szeretem. / Húszas évei végén járó nő./
2013. szept. 5. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy dal mèg belefèr. De ha ennyire nem jöttök ki, hiába a szerelem, hiába szeretitek egymást. Gondold meg, ha nem első alkalom akkor minek erőltetni ami nem megy.
2013. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

És ha úgy reagál, ahogy szíved mélyén szeretnéd? Akkor mi van? És akkor mi van, ha ennek hatására visszakönyörgi magát? Minden kezdődik elölről? Ha olyan jó lett volna a kapcsolat, ha annyira egy irányba tartottatok volna, akkor nem szakítással végződött volna.

Te sem leszel már fiatalabb, elvesztegetnél még mellette időt?

Én nem küldenék semmit. Döntött, ezt tiszteletben tartanám, és nyomatékosan megkérném, hogy eddig, és ne tovább. Nincs több szomorúfej, nincs több kontakt. Kaotikus állapotot nem egy újabb kaotikus állapot előidézésével szüntetünk meg.

2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kért időt, hogy át tudja gondolni, hogy folytassa-e a kapcsolatot. Ha arra jutott, hogy boldogabb lenne nélküled, akkor nincs mit tenni, ennek már vége. Még ha ki is békülnétek, hamarosan újra eljutnátok ide, mert nem működik a kapcsolat. Te hiába szereted, ha ő már ki akar szállni. Erőltetni nem lehet, te is jobban jársz, ha megérted és elfogadod, hogy véget ért. Minél hamarabb kezded el gyászolni magadban, annál hamarabb helyre tudsz jönni lelkileg.

Valószínűleg neki is nehéz a szakítás, ezért írt rád, de ettől még valami megváltozott benne, és tovább akar lépni.

Én is minden szakítást nehezen éltem meg, akkor is, mikor én szakítottam, mert már semmi sem tartott mellette, már nem szerettem, és már nem voltam boldog.

2013. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak vége. Erre komoly családot nem szabad felépíteni, mert boritékolható, hogy egyedül fogsz maradni, pár gyerekkel a hátad mögött. Ami nem lesz ennyire könnyű, mint most.

Tanuéj a hibáidból és nyiss kifelé, és keress egy olyan embert aki szívvel lélekkel melletted áll.

2013. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az embner téged nem szeret, nem szerelmes, és ha jönni fog egy másik nő, akkor lépni fog. Most az egyedüllét miatt van ilyen kavarban.Semmi több. Az egész írásod erről tanuskodik.
2013. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény: "Párom szakított velem"


A többi csak hiú ábránd és álmodozás, beleképzelés és reménykedés valamiben, ami NINCS. Rendezd sorra a tennivalókat, alakítsd ki a nyugodt, saját kis életed és lépj tovább! Épp elég idő volt ez, amit erre az élhetetlen kapcsolatra szántál. Nem kell csodára várni, élni kell és élvezni az életet! Lépj tovább! N30

2013. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!