Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, hogy amióta...

Azt vettem észre, hogy amióta a párom dolgozik (1hete) elhidegültem tőle. Szerintetek ez normális, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nincs szüksége rám mivel most van munkája, igaz csak ideiglenes. Ha hazajön alig szólok hozzá, visszautasítom a közeledését.

Mit tegyek, hogy elmuljon ez az állapot?


2013. szept. 4. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bocs, közben írtál még. Kérdező, neked hatalmas gondok vannak az önbizalmaddal, ha azt gondolod, hogy csak a pénzed az, ami melletted tart egy férfit.
2013. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A párod sohasem dolgozott? Te tartottad el őt? Mióta vagytok együtt? Ilyen gondolkodásról még nem is hallottam. Olyan mintha azért utálnád, mert dolgozik.
2013. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én 24 ő 40. Négy hónapja vagyunk együtt, ő jelenleg az önkormányzatnál dolgozik.
2013. szept. 4. 18:03
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hogy apuci most melozik, és nincs elég ideje a kislányára? :D
2013. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező nálad komoly gondok vannak agyilag. 4 hónap után elhidegülsz mert a pasid nem a tökét vakargatja otthon hanem munkába állt mint a többi ember?
2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van velem, félek, hogy elhagy.
2013. szept. 4. 18:21
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy apa sosem hagyja el a lányát! Nyugi:)
2013. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Imádlak 78%-os :D Itt vihogok :D


Kérdező, komolyan el kell menned pszichológushoz (már ha a kérdés nem kamu) az apakomplexus még nem is lenne gond, de a személyiségzavar már igen.

2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86% Köszi :)
2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szedd össze magad. Nem akarhatod, hogy egy 40 éves férfi tőled kapjon kizárólag pénzt. Hol élsz te? És nem mellesleg te hogy tudsz eltartani egy 40 éves férfit 24 évesen?! Adj tippet, én is szívesen lennék olyan anyagi helyzetben, hogy el tudjam tartani a párom..
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!