Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, hogy amióta...

Azt vettem észre, hogy amióta a párom dolgozik (1hete) elhidegültem tőle. Szerintetek ez normális, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nincs szüksége rám mivel most van munkája, igaz csak ideiglenes. Ha hazajön alig szólok hozzá, visszautasítom a közeledését.

Mit tegyek, hogy elmuljon ez az állapot?


2013. szept. 4. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Te dolgozol?
2013. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereted a párodat.
2013. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Erőltesd meg magad és beszélgess vele a munkájáról.


Nő vagy vagy férfi?

2013. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális.
2013. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is dolgozom. De mégis mit segítene az, ha beszélnék vele a munkájáról? Amúgy én vagyok a nő.
2013. szept. 4. 17:40
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, pl. mi lenne, ha nem értékelnéd le önmagadat?... "Úgy érzem már nincs szüksége rám mivel most van munkája"
2013. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért nincs szüksége a párodnak rád mert dolgozik?:D Ezt mégis hogy gondoltad, hogy a pénzed miatt van veled?:DDD Szedd már össze magad...
2013. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Így most már bármikor elhagyhat ha akar már nem kell, hogy valaki eltartsa, megtud állni a maga lábán. Szerintetek ez hülyeség?
2013. szept. 4. 17:46
 9/22 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem egy pasi nem érzi magát semminek, ha nincs munkája és a nője tartja el? Persze ha cukrosnéni vagy akkor kivétel!

2013. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

És ezen aggódsz egyébként, hogy úgy érzed fontosabb a munka most, mint te? Félsz, hogy elveszíted vagy ellenkezőleg, haragszol rá esetleg?


Ugye azt tudod, hogy az emberek többsége, főleg a férfiak többnyire dolgozni szoktak? Ezt a gondolatkört valahogy helyre kellene tenni a fejedben, mert ez így vállalhatlan.

2013. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!