Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár még utánam a családi pótlék?

Jár még utánam a családi pótlék?

Figyelt kérdés
tudom elég sok kérdés van itt is, meg ki van írva hivatalos honlapra de egyszerűen képtelen vagyok értelmezni hogy akkor most mi van.. 19 éves vagyok, apa egyedül nevel engem, kisebb tesóm nincs, most mentem egyetemre, érettségi után júliusba még kaptunk de augusztusba már nem.. ha jár még utánam akkor újra kell igényelni, vagy ha nem akkor nem kapunk valami támogatást, kicsit hülyén hangzik így de 13 ezer az 13 ezer, azért nem mindegy sajnos hogy kapjuk-e vagy nem :(
2013. szept. 3. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: teljesen biztosan nem jár, mivel tőlünk is elvették é voltam benn az Államkincstárban.
2013. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!