Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár még utánam a családi pótlék?

Jár még utánam a családi pótlék?

Figyelt kérdés
tudom elég sok kérdés van itt is, meg ki van írva hivatalos honlapra de egyszerűen képtelen vagyok értelmezni hogy akkor most mi van.. 19 éves vagyok, apa egyedül nevel engem, kisebb tesóm nincs, most mentem egyetemre, érettségi után júliusba még kaptunk de augusztusba már nem.. ha jár még utánam akkor újra kell igényelni, vagy ha nem akkor nem kapunk valami támogatást, kicsit hülyén hangzik így de 13 ezer az 13 ezer, azért nem mindegy sajnos hogy kapjuk-e vagy nem :(
2013. szept. 3. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jár.
2013. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jár,egyetemistának, ha középiskolába tanulnál akkor járna még egy évig, de te egyetemista vagy így nem.
2013. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem jár, próbálj meg ösztöndíjat szerezni. Ha kevés a bevételetek szociálisra lenne esélyetek.
2013. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

értem most már világos, bár sztem totál igazságtalan de a lényegen nem változtat .. :) akkor a rendszeres gyermekvédelmit, ha persze azt még lehetséges, érdemes beadni, gondolom csak az alapján vagyok jogosult bármiféle szociális ösztöndíjra, bár ebben a témában még nem vagyok túl jártas hogy kinek mi jár :)

még egyszer köszönöm a gyors választ :)

2013. szept. 3. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó tanulással a családi dupláját megkeresheti a diák.
2013. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
diákmunka, szoctám, bursa, ösztöndíj
2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez érdekes.Én ugyan nem egyetemre hanem OKJ-s képzésre jártam,de végig amíg tanultam,kaptunk családit.
2013. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó egyetemistának nem jár, szóval neki nem jár. Így teljesen feleslegese belekeverni, azt hogy neked járt teljesen más feltétellel.
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

én úgytudom, hogy 20 éves korodig kapod amíg tanulsz

itt mindenki másmond én javasolom, hogy vagy menj be vagy hívd fel a magyar államkincstár családi pótlékos osztályát mert vesztenivalód nincsen vele

2013. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Hiába megy be, akkor sem jár.

Én is egyetemista vagyok, valami ezer forintnyi plusz fog összesen járni, de az is tesóm miatt(ez az érte járó családihoz megy).

2013. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!