Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy várandós vagyok, de nem tudom, mit tegyek. Van 2 gyermekem már, akik már nagyobbacskák, viszont a nagyobbik gyerek sűrűn beteg. Eddig ezért nem igazán tudtam dolgozni. Most is állást keresek. Most ért el abba a korba, hogy talán pár órára, míg valaki haza nem ér, egyedül lehet hagyni betegen is. Persze csak akkor, ha nem olyan súlyos. A kisebbik gyerekkel ilyen gond szerencsére nincs. A férjem dolgozik, szereti is a munkáját, bár nem keres túl sokat, de megélünk. Ha várandós vagyok, akkor most csak a gyes lesz, más nem. Örülnék is neki, mert már 7 éve próbálkoztunk, (bár mostanában nem annyira az anyagi helyzet miatt) de nem jött össze a gyermek. Mivel nem jött össze, nem is védekeztünk, eszünkbe sem jutott. Meg nem is örülnék, mert nem valami fényesen állunk, bár azért nem jutnánk koldusbotra, nem éheznénk szerintem meg tudnánk oldani, bár nagyon nehéz lenne. Kissé bizonytalan most minden téren a helyzetünk. De ahogy a férjem mondta, a meglévő kettő gyerkőcöt sem dobtuk el, mert egy kicsit nehéz. Na jó, de itt van választási lehetőség. Közben szeretném is a babát. Nem is tudom mikor könnyebbülnék meg igazán, ha lenne baba, vagy ha nem. 1 éve örömtáncot jártam volna, na de most.... Ti mit gondoltok?

2013. szept. 2. 13:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Évek óta még csak a gyanú sem merült fel, őszintén mondom, hogy eszünkbe sem jutott védekezni. De most be vagyok rezelve egy "cseppet". A férjem valóban nagyon rendes ember, és nagyon szeretem, ahogy ő is engem, és a gyerkőcöket is. :)) Ketten kiegészítjük egymást, és nagyon jó csapat vagyunk. Eddig minden nehézséget legyűrtünk, és most is ő tartja bennem a lelket. Ő aztán nem fél egy cseppet sem, sőt. Nagyon magabiztos. Évek óta szeretne még egy kicsi lányt. Bár persze tapasztalatból mondom, egy fiúcskának is tud örülni.
2013. szept. 2. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Tessék megszülni azt a gyermeket! Éppen ideje lenne már ebben a világban,ha minél több olyan gyermek lenne akik szeretetteljes,békés családban élnek! Sok nő nem is tudod mit adna egy ilyen rendes pasiért!
2013. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Baba lesz! Én sírva fakadtam, a család többi tagja ujjong. :))
2013. szept. 3. 19:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!