Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a 3...

Mit gondoltok erről a 3 fiúnévről?

Figyelt kérdés

Ákos, Áron, Ádám.

Kíváncsi lennék, mit gondoltok ezekről a nevekről, külön-külön, vagy összehasonlítva esetleg, ahogy tetszik. Azt hiszem, ezek közül fogok választani a fiamnak. Mit gondoltok? Ha elfogulatlan véleményt kellene mondani, akkor melyiknek van szebb hangzása/jelentése?



2013. aug. 27. 19:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Én az Ákost választanám, de egyébként mindhárom szép magyar név!
2013. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Így van, mindhárom nagyon szép! :)
2013. aug. 27. 19:22
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jó név, az Ádám tetszik a legkevésbé, de azzal sincs semmi baj. Az Áron tetszik a legjobban és az Ákos is szép.
2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Áron a legszebb szerintem... :) Én is gondolkodnék rajta, ha,ha esedékes lenne... :)
2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Áron, Ádám, Ákos, ebben a sorrendben tetszik, de mindegyik szép név.
2013. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom szép, de az Áron a legszebb!:)
2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az Akos nekem nem tetszek, szemelyes rossz elmeny, illetve a "kos" vegzodes miatt. Aron szinten, "jo aron, alacsony aron" stb. Adam egyik kedvencem, nagyon szep es ferfias.

Sorrendben: Aron<Akos<Adam

2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ákos:Egy nagyon okos műszaki beállítottságú fiú jut rola az eszembe aki egyébként nagyon kedves,humoros,de zárkozott és csöndes


Áron:Nagy gyerekkori szerelmem neve meg egyébként is ez a név tökéletes becézni se kell.2 Áront ismerek mindekettő nagyon jóképű és sportos vagány és talpraesett valamint családcentrikus.


Ádám:Ebből is 2 embert ismerek.Az egyik nagyon-nagyon okos,de egyáltalán nem talpraesett fiú és nagyon gyáva de ő is helyes és szeret beszélgetni érdekli mi van mbertársaival:D A másik Ádám hosszabb hajú ő is helyes és imádja a természetet.


:)

2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Ezek közül az Ákos tetszik!

Nekem, ha fiam lesz Ármin lesz, szerintem az is nagyon szép.

2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Ákos: az énekes jut eszembe róla, akit én nem igazán bírok zeneileg és a megnyilvánulásait sem, így sajnos a névvel sem szimpatizálok. Egy ismerősöm fiát így hívják, "Áki"-nak becézi, na attól meg a hideg is kiráz.


Áron: szép név, nekem ez tetszik a legjobban!


Ádám: ez is jó, de nem tartozik a kedvenceim közé.

2013. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!