Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák? Ti felvennétek ilyen...

Anyukák? Ti felvennétek ilyen esetben a párotok nevét?

Figyelt kérdés
Két pici gyerekünk van, de nem vagyunk házasok. Én sose szerettem a nevemet, a páromé viszont nagyon tetszik. Nem tervezünk házasságot, mert mindkettőnknek jó így, de beszéltük, hogy attól még felvehetném a nevét. Csak már előre félek a sok magyarázkodástól, mert ahogy megváltozik a nevem, mindenki azt fogja kérdezni, hogy mikor házasodtunk össze, én meg majd mondhatom el ezerszer, hogy nem vagyunk házasok, csak felvettem a nevét. Ez egy kicsit visszatart. Ti ilyen esetben felvennétek? vagy nagyon hülyének néznének, hogy házasság nélkül minek veszem fel a nevét? örülnék minél több válasznak
2013. aug. 27. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani a 8-asnak van igaza. 10 es voltam :)
2013. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem venném így fel.


Ha nem akarnék házasodni, de a nevemet nem szeretem, akkor felvennék egy új vezetéknevet, de nem a páromét.

Viseled a nevét, de nem vagytok házasok... Akkor biztos a tesója vagy :P Vagy más rokona. Fura, és hamar meg is fogod utálni, hogy mindenki erről kérdezget, hogy miért.

2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az enyém sem egy nagy eresztés, de születésem óta ezzel élek, megszoktam. A házasság kb. negyed óra, totál ingyen van, csak azért nem házasodni, mert már voltatok házasok, fura, főleg, ha már van közös gyerek.
2013. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem házasodtok össze, minek vennéd fel a nevét? Ha nem szereted a nevedet, akkor miért nem veszel fel bármilyen más nevet?
2013. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!