Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil áldozata lett a lányom?

Pedofil áldozata lett a lányom?

Figyelt kérdés

Veszélyben a gyermekem! Segítsetek!

Pár napja tudtam meg, hogy a 16 éves kamasz lányom nagy bajban van. Interneten csábította el egy 20 évvel idősebb férfi. Eleinte kedves szavakkal magához édesgette, majd hónapok múltán előjött a durva, pedofil énje. Képeket kezdett küldözgetni neki, kezdetben csak lenge öltözetben, majd meztelenül, illetve a hímtagjáról. Az írásai egyre perverzebbé, közönségesebbé váltak. Azt is megtudtam, hogy hetente többször telefonban ki is elégítette magát. Személyes találkozásra szerencsére nem került sor.

Időközben vége szakadt a „kapcsolatnak”, mert kiderült, hogy a férfinak felesége van. Mégis rettegek, hogy esetleg újra felveszi a kapcsolatot a lányommal.

Iszonyatos dühöt érzek ez iránt a szörnyeteg iránt, és magamat okolom, amiért mindez a hátam mögött történt, és ilyen későn szereztem róla tudomást.

Ti a helyemben mit tennétek? Hogyan óvhatnám meg a gyerekemet?


2013. aug. 27. 00:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem a lányod ezt élvezni....

En is kaptam 14 éves koromban iylen képeket...de körbemutogattam a koliban a lányoknak... Jókat nevettünk,hogy hogy lehet ilyen idióta valaki hogy meztelenül arccal. És az erekciójával tök idegennek képet küld...


Másrészt természetesen nem ilyen perverz 3 éves férfi közeledett a 16 éves osztálytársamhoz.

Ők össze is jöttek, a kapcsolat 11 éve tart,van már egy kisiskolá lányuk is.

Annyira ledöbben mindenki, hogy 20 évvel idősebb,m de hagyjuk ,r az csak 36 éves fiatal férfi.

Manapság pedig egy 16 éves lány nem is úgy néz ki, meg nem is úgy viselkedik, mint egy 16 éves lány...


A lányoddal kellene megbeszélned,ho gy mégis mit gondolt, és miért gondolja,hogy ez normális..mert azt jó lenne, ha észrevenné, hgy nem az.

Annak ellenére, h. Nem úgy néz ki, és nem úgy vislekedik egy 16 éves aogy korához illően kellene, attól még csak annyi idős, és ebben a korban egyáltalán nem helyénvaló az ilyenfajta "ismerkedés"


A fogalomzavar miatt:


"A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük. "


Gondolom ez miár nem igaz a lányodra...még a törvény is mellettük áll, mivel 14 éves elmúlt.


Tehát itt nem a korral van gond, hanem a kötelesés mikéntjével. Ezt pedig a lányoddal tudod tisztázni, nem mással...

2013. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Eznem pedofil, csak perverz. a A pedofilok gyerekekre buknak nem 16 évesekre. Beszéld meg a lányoddal a dolgot, hogy többet ne kerüljön ilyen helyzetbe.
2013. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem. 16 évessel már nincs szó pedofíliáról.


A net ugyanazt adja, mint a nagyvilág. Kint sem tudhatod, hogy kivel futsz össze, a bűbáj mosolya mit rejt, amíg meg nem ismered. De mindig vannak alapvető önvédemi ösztönök, és tettek is (fogások). A mutogatós és a perverz azonban ritkán erőszakol - nem abban leli örömét.


Egyszerű: le kell tiltani az adott embert mindenünnen, ha a lányod kiadta a telefonszámát, akkor azt is megváltoztatni, a jelszavakat megváltoztatni. Ha akarod, feljelentheted, de nem sok értelme van, mert a lányod is benne volt a játékban.


Sokkal tisztább dolog beszélni vele, megtanítani arra, hogy a netnek mik a veszélyei. Ha pedig emiatt a perzvez dög miatt miatt traumatizálódott (ennek jelei pl. : rémálmok, alvásproblémák, depresszió, nagyfokú félelem; és nem mer az utcára menni, fél a nettől stb.), akkor el kell vinni egy pszichiáterhez (gyermek- és ifjúsági p.) minél hamarabb és fel kell dolgoztatni vele a történteket. Ez nem felesleges! Sőt. Ha traumatizálódott, akkor segítség nélkül ez gyakran kihat a további életére, kifejezetten a szexuális életére a biztonságtudatára.

2013. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szembe kellene nézned a tényekkel, hogy aki számodra édes kicsi naiv lány, ártatlan bárányka, az más számára már nő (vagyis ember, egy lyukkal. maradjunk ennyiben.)


Épeszű 16 évest nem csábít el egy 30+ os férfi. Kislányod nemcsak buta és óvatlan, de nagyonis kapható a huncutságra. Sajnos a fiatal fruskáknak nagyon hízelgő, hogy egy érettebb(?) férfinak tetszenek, meg aztán ott vannak a hormonok, és a szokásos szöveg: "a korombeli fiúk még olyan éretlenek".

Szerinted a lányod passzív szereplője volt ennek az egésznek? felvette a telefont, és sírva végighallgatta, míg a "pedofil" elhúzza a nótáját...? Jesszus, naivabb vagy, mint a lányod. Ő pontosan tudta, mit csinál.


A net tele van ilyen állatokkal. Nagyjából egy generáció vagyunk a lányoddal(20 vagyok), de nem egy ilyen s.ggtitánba belefutottam már. Perverzek, gátlástalanok, és ha az embernek van egy kis esze, maximum néhány beszélgetés után le lehet szűrni, hogy ki az, akinek nem tisztességesek a szándékai. Egy 30+-osnál meg már szinte evidens, hogy nem komoly eszmecserék reményében beszélget egy tinivel.


A legnagyobb baj, hogy a lányodnál nem kondult meg a vészharang - ezen kellene változtatni. Hogy ténylegesen lássa, mit csinál.

2013. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak azzal lehet csinálni ezt ai hagyja, és nyilván a lányod nem ellenkezett!

Beszélj vele hogy komolyodjon ilyen téren, mert komolyabb baj is lehetett volna belőle

2013. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kellett volna a lányod. Érdekes, én nem dőltem be az ilyen embereknek! Szépen leráztam mindig. Én is azt hittem valami nagy probléma...
2013. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%
Mint már írták, ebben a lányod is benne lehetett, különben már szólt volna. Én feltenném ezeket a képeket a Napiszarra, leírva, hogy fiatal lányoknak küldözgeti és megírnám a hapsinak, hogy most már sokan csodálják a szerszámát.
2013. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25-össel egyet értek. Amúgy arra is van szó ha valaki kamaszokra bukik. 13-18 éves lányokra, felnőtt fejjel. Tehát az sem egészséges, bejegyzett pszichiátriai dolog. Azt nem mondom hogy betegség, sokszor van olyan hogy egy egészséges felnőtt beleszeret egy fiatalabb lányba, pl amikor a lány hazudik a koráról, kapcsolat alakul köztük, stb, de a ti esetetekben nem erről van szó. A pasi perverz és a net tele van ilyenekkel. Tisztában van a korával és hajlandó lenne visszaélni vele a pasi. Tehát annyiban igazad van kérdező, hogy ez nem egészséges dolog. A lányod pedig annyiban dicséretes hogy megszakította a kapcsolatot vele, mert kiderült hogy felesége van. Ne aggód túl ezt a dolgot. (Szeretettel próbáld megoldani, hisz tiltani nem lehet semmitől, hisz kamasz. És ha tiltják akkor csak azért is az ellenkezőjét fogja tenni)
2013. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
a csávó nem pedofil :)
2013. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!